Skocz do zawartości

obiekt 3d: kostka


skow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde, a myslalem tomek, ze tylko ja jezdze biala honda civic i z ta fioletowa roza :| no ale mniejsza, dlaczego pesymizmem?

 

kostka wisi w powietrzu, bo jest tak piekna, ze nie trzeba podloza, ani tla, bo by tylko odwracalo uwage od jej uroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? rozumiem, ze z ta kaustyka to racja, widze, ze bede musial jeszcze duzo nad ta kosteczka popracowac, ale jeszcze zrobie z niej cudo... tylko dlaczego az tyle wad? przeciez sama praca dobrze sie prezentuje, tla nie ma, bo byc nie mialo, praca jest dokladna, czysta i wydaje mi sie, ze to co jest (moze za malo) jest zrobione dobrze... prosze o dalsze uwagi, ale jakies uargumentowane... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie zabardzo jest co komentować. Wiesz równie dobrze mógłbyś przedstawić białą kartkę i powiedzieć że praca jest czysta i biała bo miała być biała i dobrze się prezentuje ale to nie wystarczy. Jak dla mnie kilka boxów nie przemawia do mnie pod względem technicznym jak i artystycznym.

A zobacz tutaj co z boxów można zrobić

tomoże lepiej wyjaśni i czum ja do Ciebie rozmawiam :)

http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dcont.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| no podziwiam, podziwiam, ale male sprostowanie, ze jesli jako pierwszy bym przedstawil pusta biala kartke i wlasnie tak ja opisal to bylaby sztuka, a tu zreszta jest cos wiecej, no ale i tak musze widze nad nia popracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no, to ja na 100% pierwszy przeszedlem nfs, bo zrobilem to na prawde szybko i to ja na pewno mialem pierwszy czerwona roze, zreszta gralem juz taka honda w sieci i TO TY MASZ ZA NIA PLUSA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja już taką kostkę widziałem...hmmm...na 100% jestem pewien, ze gdzieś widziałem...ale gdzie ??

 

Kostak jak kostka, nic wielkiego, ale momo to i tak całkiem ciekawie się prezentuje. Lubię takie \"proste obiekty\"...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Ja bym poprawił:

- krawędzie (za ostre)

- dodał reflaction index (dla szkła 1.333)

- podłoże (może białe?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności