Skocz do zawartości

pojazy 3d:HD Cars Vol. 3


SereCk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę, że gdyby tych modeli nie zrobił sam, to byłaby tu już całkiem wartka dyskusja pomiędzy autorem powyższych prac a Javor'em i JOKER'em. Dyskusji nie ma, wątek cały czas jest.

Najlepiej sam zgłoś moderatorowi żeby usunął twoje i moje posty, bo to zupełnie autorowi niepotrzebne zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jego modele przecież... nie szukajcie jakiejś sensacji bo jej tutaj nie będzie. Gdyby faktycznie był to jakiś plagiat (ale nie jest) to już evermotion by tu interweniowało. Mogę osobiście poświadczyć, że to są modele zrobione przez SereCka. Z resztą pamiętam, jak dawał je do wipa (citroena i VW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mówicie bzdury pisząc że to jest piękne.Ehh zawsze znajdą się cwaniaki na forum którzy chcą zabłysnac darmowymi modelami.Wystarszy wpisac HD Cars Vol 3 i google wygooglują to samo prosze o to wynik:

http://www.evermotion.org/item_319_hdmodels_cars_vol__3.html

Skapnełem się bo opis mi jakoś niepasował 3 grosze większosc użytkowników się rozpisuje a tutaj kolejny przykład:

http://www.trinity3d.com/store/HDModels-Cars-Vol-2-Download-Only-p-1516.html

 

potwierdzam:) wchodze na linki i rzeczywiscie sa tam te auta jak to mozliwe:P hehe pewnie ci z evermotion je zachylili z forum i wstawili ze to niby ich kolekcja :P aj nieladnie nieladnie wydalo sie i co teraz :)pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nazwał je tak samo żebyś własnie takimi kategoriami myslał:D nie no w takim razie niech zrobi render z innego ujęcia np tył

 

niestety nie zrobi innego ujecia bo scena nalezy do evermotion :)i nikt niema do tego dostepu oprocz mnie i Javora zreszta chyba napisane bylo na samym poczatku watku ze render robil Joker i Javor a modele byly SereCka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu średnia tylko 3.50 a wczesniej jeszcze niżej ? Tylko dlatego że to kolega z 2k postów nie jest ???? Przecież modele są bardzo dobre, rendery też na przyzwoitym poziomie, ogólnie imo niżej niż 4* to trochę przesadzona "krytyka" tym bardziej, że chodzi chyba głównie o model. Po komentarzach niby każdy ****** daje a w średniej co innego nie wiem czy ktoś na złośc daje 2 giwazdki itp. czy co. Przepraszam, że tak tutaj o tym mówie ale już nie 1 raz to widzę i trochę to nie w porządku jest. Dopiero teraz wskoczyło na 4 gwiazdki, oczywiście nie jest to takie istotne ale chodzi o fakt zaniżania komuś oceny pracy, jak ktoś daje 1-2-3* to mógłby się wypowiedzieć czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przy gwiazdkach pisze co oznaczają, 3 gwiazdki dobra praca więc tyle daje skoro w jego oczach praca jest dobra, po drugie wyszło małe zamieszanie ze tam niby wstawił czyjeś rendery też ktoś sie mógł tym zasugerować i dać mało gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mi sie bardzo podobaja i nie dam zadnych gwiazdego. Nigdy tym sie nie sugeruje, bylo kilka prac kolezenko ocenianych ktore nawet do polowy swojej oceny nie powinny byc mianowane. Cos mnie interesuje to wchodze i ogladam. Nikt za gwiazdki mu orderu nie wreczy a jesli praca jest ciekawa to sama sie lansuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem sam fakt gwiazdek nie jest tak istotny jak zawiść ludzka a co za tym idzie ta prawdziwa atmosfera na forum. Ja jak widzę dobre prace to się ciesze tylko, że mamy takich ludzi w naszym kraju i to na tym forum, że mogę się od nich uczyć. Chciałem zwrócić uwagę, że ostatnio (~2 miesiące) widać jak koledzy sobie nawzajem "buziaki" dają a resztę jadą jak wlezie i jak inni nie mając odwagi krytykować bawią się w gwiazdki i na złość zaniżają. Może trochę generalizuje ale takie przypadki są zdecydowanie za często i naprawdę chciałbym aby wszyscy doceniali ludzi i prace, które robią. Nie chodzi o to żeby każdy siebie lubił ale szanował i starał się być obiektywny. Nie kieruje tego do nikogo bezpośrednio, ten kto chce może coś wyniesie z tej wypowiedzi albo doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności