Skocz do zawartości

Wiz : Ł A Z I E N K I


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Do czego miałbym zastrzeżenia:

 

1. Wiem, że to gotowy model kibelka, ale zweldowałbym go troszkę, może siatkę oporządził. Dość niskie parametry, szczególnie widoczne na samplingu mdf-ów oraz na fugach, gdzie pojawiły się błędy światła chyba.

 

2. Wspomniany wcześniej bump płytek na posadzce.

 

3. Dla mnie najlepszy, bez zastrzeżeń.

 

4. Tiling płytek za tymi wazonami bym chyba zmienił tak, aby były widoczne te najwyższe płytki w całości, a te przy podłodze były przycięte. Przez to słońce nie udało się chyba też zbytnio pokazać tego, jalże fajnego w takich projektach, podświetlenia pod wanną.

 

Co do projektów to ten drugi jest super, przemawia do mnie kolorystyka, jak i układ pomieszczenia. Co do pierwszsego to nie będę się wypowiadał, bo to pewnie łazienka dzieci, a jakoś nie mam do nich spadu. ;) Zastanawia mnie bateria nawannowa w drugim projekcie, jak ona działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samych projektów - siermiężnie i bez polotu - sam z resztą wiesz (różowa kiepska i to bardzo, ale to wiesz już, szkoda że nei pokazałeś reszty tego mieszkania - bo to chyba to samo o którym kiedyś rozmawialiśmy na gg)

 

te kafle ( o ile to te same z którymi kiedyś robiłem łazienkę klientce) są w rzeczywistości ciemniejsze chyba - mają taką łazienkę w Adako (o ile jeszcze ten sklep istnieje ) we Wrocławiu na Karmelkowej zmontowaną - ale głowy nie dam że to te same.

 

co do samych renderów:

 

1) nie podoba mi się słaby kontrast - tzn za małe zróżnicowanie między światłem a cieniem (różowa).

 

2) kafle na tej wystającej półce są cięte a na scianie nie - jak to ma grać w miejscu łączenia ? (nie wiem czy się jasno wyraziłem)

 

3) przy kaflach jak te (a pewnie są po 300zł / m2) z regóły im mniej cięcia tym lepiej (bo kafla która ma np 1.1cm grubości dość ciężko się obrabia, choćby nie wiem jak zachwalał ją sprzedawca) - ale to raczej uwaga dla architekta a nie dla Ciebie.

 

4) słabo widać podświetlenie wanny - może lepiej było zrobić tą łazienkę tylko przy sztucznym świetle?

 

5) dziwny materiał drewna - jakis taki monokolorystyczny się wydaje.

 

6) fajne wazony - materiał mi się podoba, to przecierane szkło to tylko diffuse? - ogólnie fajny efekt robi

 

7) ujęcie z DOF - pewnie przez szeroki kąt kamery - bateria sprawia wrażenie mikroskopijnej (i wanna wygląda jak umywalka na tym ujęciu - w kwestii skali - mnie się nie podoba)

 

Ogólnie fajnie, ale widziałem Twoje dużo lepsze prace - termin tłumaczy niedociągnięcia :)

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki za komentarze, przy następnych łazienkach będę uważał na rzeczy napisane przez Was.

Press- ciągniesz za słuchawkę a wąż wyłazi.

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie denne projekty. Ciężko się wypowiadać o wizkach przy tym natłoku pięknego różu.

Sama idea róż = dziecko, a najpewniej dziewczynka jest przefajna.

A chłopiec powinien mieć łazienkę w moro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualki w miarę dobre. Co mi się nie podoba to że textury masz poucinane na krawędziach, w drugim te mgiełki na oprawach wg mnie niepotrzebne(chyba w ogóle bym to wyłączył). Bamp, za chudy dach i jego kolor - do tego też bym się przywalił. W sumie wizki i tak za dobre jak na pomysł projektu (na bank robiony przez płeć oby piękną). Weź Ty zacznij wizualizować porządne projekty bo się po prostu marnujesz no;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzień.. oj widać :) Ale terminy gonią.. oj gonią. Dziwne te płytki w 2 ostatnich renderach. Pierwsza wiza imo lepsza.. choć patrze i patrze na te schody i nie wiem o co chodzi hehe..

 

i klient na pewno był zadowolony.

i o nic wiecej nie chodzi :D Żeby był zadowolony i chętny do zapłaty heheh

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można wychodzić z takiego założenia i całe życie robić dla architektów za małe pieniądze, bo oni nie są wstanie dużo zapłacić.

 

To nie jest mój cel.

 

Dobrze wymyśliłeś lukasz3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności