Skocz do zawartości

Probe 2 czy Cougar?


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Proszę o pomoc w wyborze samochodu - głównie jeśli chodzi o wygląd, bo w kwestie techniczne już dość jestem wtajemniczony. I nie proponujcie samochodów trzecich :P Te 2 to mój świadomy, starannie przemyślany wybór.

 

Probe 2:

om_big3666605.jpg

 

Cougar:

12UsedFord_m_m.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Probe ładniejszą linię ma, IMO. Przypomina Pontiac'a z "Nieustraszonego".

 

Cougar przypomina Pumę i fatalnie wyglądają te światła, jak i pupa (nadmuchana).

 

Koniecznie napisz co wybrałeś i jak wrażenia z jazdy.

Edytowane przez sly
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, chyba powoli się skłaniam ku probe... Jeszcze zobacze jak z ofertami wyjdzie. Zakup planuje dopiero na ok. za miesiąc, ale napisze co i jak. Tzn probe dzis jechalem jako pasazer, ale to chwile, wiec jeszcze nie moge powiedziec do konca co i jak - tyle ile wynioslem, to to, ze za ta cene nie kupisz niczego z takim kopem, ladnie sie trzyma drogi, troche za twardy, ale to normalne w samochodach prawie-sportowych. Ladnie tez go mozna przeciagac, da rade nawet ponad 100 jechac na 2jce, a zbiera sie szybko na kazdym biegu, nie ma momentu kiedy zamula. Siedzenia bardzo wygodne, ale z miejscem na nogi juz troszke gorzej. Wykonczenie sliczne, ale bola mnie troche pokretla i wskazniki rodem z poznych lat 80.

 

Dariusz - problem w tym, ze oba mi się na równi podobaja i każdy ma jakieś zalety przewyższajace drugiego. A wogole lubie słuchać rad, a kto mi lepiej poradzi niż wy ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oba Ci się na równi podobają, to właśnie radziłbym skupić się na wnętrzu, bo ja np. nie chciałbym cały czas patrzeć na tą paskudną kierownicę w Probe. Pamiętaj, że większość czasu będziesz oglądał wnętrze a nie karoserię.

Ja jestem za Couguarem.

Btw. Ford dziwnie umiejscawia głośniki w drzwiach, w Escorcie przegięli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory ładniejszy to Ci nie napisze, ale moge conieco powiedziec o Probe ;] Znajmony ma ;] Chwali sobie bo mowi, ze z czesciami zaminnymi jest latwo (ponoc wszystko jest z mazdy 6 ) Co do wnetrza to hmm.... Mi szczerze sie nei podoba : / Z zewnatrz wydaje sie , ze jest duzo miejsca, ale w srodku jak dla mnie jest ciasno :/ Jezdzac na miejscu pasazera mialem wrazenie, ze zaraz wejda na mnie drzwi. :D To samo z miejscem na nogi :/ A jestem normalnego wzrostu i wagi ;] Co do wykonczenia to sie nie wypowiadam, bo kazdemu podoba sie co innego ;] Powiem tak:

Jak dla mnie to dobre autko zeby sobie posmigac po miescie, ale jakbym mial tym jechac gdzies dalej to cos mi sie wydaje, ze nie byloby za wygodnie (przez to uczucie ciasnoty w srodku ). Jakbys chcial wiedziec cos wiecej to pisz to podpytam znajomego ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki.

Ra - Probe ktorego mi proponuja jest ciemnofioletowy.. Prezentuje sie w sumie ladnie :)

Sly - wybacz, moze jestem przemeczony, ale nie skumalem.

Pecet - No tak, Cougar 15... Ale ta roznica nie jest az dla mnie taka wazna.. A fiat coupe... Wybacz, ale mi sie nie podoba :P Mam duza roznice pogladow z jego koncept artysta :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był żart taki tylko - żebyś, zamiast pytać grafików o wysublimowanych gustach, zapytał o zdanie dziewczyny (takie auto nadaje się chyba do podrywu, co nie..?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z dwojga złego bym sie pokusił o coguara bo ma poprostu nowoczesniejszą linie probe wyglada jak z lat 80 no chyba ze ktoś to lubi, a skoro już te lata to BMW 850 ;) kij ze troszke pali. Ale za te 10 czy 15tysi to Fiat Coupe 20VT 220 kucy cena/ osiagi 10 pkt :).

pecet-> napewno dwóch ps. a co juz chcesz sprzedać ? nieładnie no chyba ze poprostu wymiana na T to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku - oprócz nas jeszcze jest jeden user, który zresztą kiedyś modelował FC. A ja faktycznie powoli zaczynam myślec o sprzedaży, te 140KM (z których przez lata troche uciekło) już mi niewystarcza, a czy zamiana na 20VT...raczej nie, ale kto wie ;)

 

ps. poza tym u mnie trudniej spotkać teraz calibre niż FC :|

Edytowane przez pecet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności