Skocz do zawartości

Anioł: Anioł płci przeciwnej (for sale) :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yo

 

pracka calkiem niezla, niemniej mam pare uwag

 

1. ramiaczko sukienki dziwnie sie uklada - z przodu wyglada jakby wchodzilo w cialo, z tylu natomiast nie przylega scisle do ciala, lewituje :)

 

2. wlosy bardzo fajne, ale nie podoba mi sie ich ulozenie z przodu, na szyi - nienaturalnie to wyglada i ogolnie nie robi chyba dobrego wrazenia

 

3. cos nie tak jest jeszcze z sukienka.. te zmarszczki na niej i ulozenie.. wyglada, IMHO, jakby to byla jakas metalowa zbroja a nie ubranie z materialu

 

powodzenia w dalszej pracy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wlosy bardzo romantycznie wygladaja a kiecke jak najbardziej pofalduj :) gotham zwrocil ci juz uwage na to zebys na dole ja troceh zroznicowal ( dlugosci rozne itd)

niemniej swietnie ci idzie

a skrzydelka tos cudne zrobil cudne hmm ja juz 3 zrobilam zadne mi sie nie podobalo wywalilam wiec

a twoja anieliac to twarzyczke ma strasznie niewinna :)

jak szczeniak sie patrzy (w pozytywnycm sensie )

brawo master

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz pomysł na konkretną pozę i scenę to myślę że należałoby już ustawiać; szczegółowe modelowanie fałd na sukience póki co chyba nie ma sensu bo przy zmianie pozy i tak logika nakaże modelować inny naciąg kiecki.

 

no i popraw stopy ... osobiście dałbym niektóre vertexy głębiej a inne nieco wyżej jak na rysunku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukienka jest pół-ćwierć przezroczysta :) Około 2% :) Poza będzie wmiarę podobna (ręce jej się tam jakoś powyginają) Za stópki THX :)

 

- -

 

\"Według filozofa Ly Tin Wheedle\'a największą obfitosć chaosu można znaleźć tam, gdzie sie szuka porządku. Chaos zawsze zwycięża porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany.\" Terry Pratchett

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włosy bardzo mi sie podobają, nogi też bym zostawił...

a wzioł bym sie troche za sukienke, zrobił ją troche dłuższą, luźniejszą, dodał załamań i nierówności, myśle że to dobrze by wyglądało, jako texturke zaproponuje coś \"firankowatego\"... a bielizna obowiązkowo ma prześwitywać ;)

dobra robota

pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem niezle :D ale wyglada to jak by jakas lacha miala zamiar isc grac w filmie jako aniol... kobita z 21 wieku ofkoz, ma makijaz pomalowane paznokcie itd. :) ale to tez w pewnym sensie od zalezy pomyslu sceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shurly you can do better!!

 

Cóż, widze że jest dobrze ale może być lepiej:

-powieki

-ta warga na strasznie płaską wygląda.

-kształt oczu jakiś dziwny

 

Dobra wiecej nie bede już zaśmiecał, ale popracuj jeszcze nad tym bo naprawdę warto. Czekam na rezultat końcowy!!

 

Pozdro

Gollum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności