Skocz do zawartości

Postac 3D: Cyborg FAT


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

cyborgfat.jpg

 

Hej, mam nadzieje ze sie nie obrazicie ze wrzucam kolejna pracke do FW ale wydaje mi sie ze sie nadaje. Base mesh glowy wziety z posera 6 model James - potem troche sculptowany w zb. Nieorganiczne elementy modelowane w max. Dosc sporo postprodukcji. Wyrenderowane w mental ray - chcialem na poczatku wyrenderowac sama glowe w mental rayu a metalowe elementy w vray ale zrezygnowalem i postanowielm sie poduczyc robic shadery metalu w mentalu.

 

udanych wakacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej dzieki za komenty.

 

Aberracje dodalem bo chcialem uzyskac efekt jakby screenshota z filmu o kiepskiej kompresji. Generalnie zapomnialem dodac ze wlasnie o taki efekt mi chodzilo.

 

Twarz troche zmasakrowana w zb ale o to chodzilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stoisz w miejscu. To samo co "Cyborg centaur ninja z piekła" czy jak ty to nazwałeś. Poza tym to samo co w poprzednich postach...i sorki ale gratulacji za to że powiedziałeś że głowa z Posera ode mnie nie otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z khatake, że stoisz w miejscu. Kręcisz się w kółko...

 

xD normalnie mistrzowski tekst :D

 

A co do renderka to trudno cokolwiek powiedziec tymbardziej ze twarz jakas taka zmasakrowana przez ta deformacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie: wyeksportuje głowę i wykombinuje modyfikator squarify i nazwiemy to pralką:P a tak na poważnie to pomysł być może zrobić coś innego (jak np.... kubek?) jest niezły. Mógłbym prosić o siateczkę tej pracy ? Szczególnie interesuje mnie to rusztowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatke zaraz zapodam.

 

Ale widze ze praca raczej nie przypadla do gustu, moze poza wyjatkami (wyjatkiem :)

Nie wiem czemu ale mi sie podoba, moze dlatego ze jest moja - nie wiem. Zastanwaim sie czy przypadkiem mam inny zmysl estetyczny - ktos moglby rzec ze go poprostu nie mam. Mnie sie podobaja prace ktore generalnie sa krytykowane. Co ze mna jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D rozumiem o co ci chodzi. nie mniej praca mi sie podoba i prawie nikomu innemu wiec cos musi byc ze mna nie tak. Fajnie byloby posluchcac co ja widze zle co oceniam blednie itd. Ta praca Cyborg FAT naprawde bardzo mi sie podoba jak zadna inna moja mimmo to ... no wlasnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z khatake, że stoisz w miejscu. Kręcisz się w kółko...

 

wielkie dzieki:) krece sie w kolko czyli czasem cos dobrego a zaraz cos zlego i tak w kolko, Chyba ze.... krecac sie nie ide ani troche doprzodu ani do tylu wiec stoje i sie krece:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wymodelowales mogloby nawet niezle wygladac, nie chodzi mi o twarz, ale wszystko zginęło przez słabe oświetlenie i tą MEGA aberacje. Twarz jak twarz, chociaż nie widze zbytnio co w ZB jest niby zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noe, jesli chcesz naprawde sie dowiedziec co jest nie tak to nie zachowuj sie jak niesforny dzieciak do ktorego nic nie dociera....

jesli kazdy po kolei mowi zebys zaczal od wipa, to sproboj raz ich wszystkich posluchac(mnie rowniez), wez zaloz post w wip ze zaczynasz cos robic, pokaz co napisz, i zacznij chocby od plane'a i pozwol sobie pomoc komentarzami i radami a wszystko bedzie OK!!!

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti: dzeki i obiecuje ze nastepny projekt dam do wip z serdeczna prosba o komentarze userow max3d.pl

 

"Ci z którymi jest naprawdę źle, będą Ci prawili kazania" - tego sie obawiam co powiedzial wlasnie prrzed chwila Chrupek

Edytowane przez Noe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zrób to tak jak robił każdy wielki artysta (bo na takiego chyba próbujesz się tu wylansować), popracuj nad warsztatem do momentu aż stwierdzisz że możesz stworzyć wszystko co tylko będziesz chciał. Potem dopiero zacznij tworzyć z tego swoją abstrakcyjną sztukę. Będzie to wtedy świadomy wybór bo teraz wg. mnie swoim "artyzmem" i bardzo mocnym postpro przykrywasz brak umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze sproboj od wipa po malu, a nie gadaj za 5-ciu :D, tylko tak jak mowie zacznij od poczatku a nie od twarzy z rondami i prosbie co z tym zrobic..... a co do rad to wiadomo ze trafi sie dobra rada i rada do d*py,ale o to sie nie martw tylko jazda do wip :D(bedziesz mogl mojego soniacza ocenic:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności