Skocz do zawartości

obiekt 3d: jack


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Jako, że piwko sie spodobalo, to postanowilem ze zrobie cos dla zwolennikow mocniejszych trunkow. Zakladam wip'a, bo mam zamiar dopicowac te buteleczke :)

 

narazie tyle :)

Jak ktos by mial refke do tego napisu na szkle to ja chetny jestem :)

 

finito

jack4m.jpg

 

 

2copyl.jpg

 

1copynif.jpg

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety ja nie podzielam ohów i ahów :P Jest ładnie ale np. na drugim ujęciu moim zdaniem źle wyglądają czarne miejsca - w ogóle dziwne to, pewnie wina studia - jak zrobisz coś podobnego do tego co wrzucił JohnZi to wtedy będą ohyyy ;)

 

Jeżeli będziesz potrzebował referek naklejki, a nie znajdziesz, a ja odzyskam aparat to zrobię fotę. Jack leży na półeczce i czeka na okazje ^^ :P (Możesz sobie też przecież skoczyć do monopola i zrobić fote ;] )

 

Ps. nie masz wytłoczonych napisów na butelce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne! Bardzo mi sie podoba ... jak napelniasz butelke ? :) Ogolnie proporcje bardzo dobre i ta gorna czesc widac, ze naprawde dopracowana. Fajnie laczy sie z ta dolna. Widzialem gdzies w sieci tutorial jak zrobic butelke Jacka Danielsa ale to co Tobie wyszlo jest znacznie lepsze i dolaczam sie do prosb o Twoj tutorial :) Znakomity dodatek do wnetrz ... kuchnia ... a raczej salon... plus szpilki ...staniczek i butelka JD .. mmmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładne studio...z tym, że nuda. Ciemne studio z efektownymi refleksami i klasyczną już szklaneczką z lodem na pewno wyglądało by lepiej.

 

Mam taką moderatorską prośbę - jak będziesz chciał alkohole jeszcze robić to do Galerii wystaw kolekcję , nie co wątek to butelka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) dzieki dzieki

a co do zastrzezen i moderatorskiej prosby to przeciez to wip i dopiero zarys pracy. bedzie szklaneczka z lodem i jakis dof na koniec. Dzisiaj juz nie mialem czasu nic zrobic, wiec pewnie jutro up bedzie. chyba nawet scenke zrobie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Eden-3d - dzieki :)

BLADE - racja racja :P

peter_f, indian - dzieki wielkie :) jak tylko znajde troszke czasu to zrobie tutka :)

taka butelka to naprawde latwa sprawa w mentalu.

JohnZi - dzieki, ale to chyba stara wersja napisu :) ale juz sobie poradzilem jakos.

Oleksiak - juz sa napisy :P

Marcin_ps - hah ! super. lap repa

greg - w mentalu to wyglada tak , ze robie butelke extruduje do srodka i jak chce napelnic to lapie wewnetrzne facy, odlaczam od reszty i flipuje je i zamykam od gory. nastepnie na butelke daje material szkla, ale zmieniam jego refraction z 1,5 na 1,52

a na ciecz daje 1,33 i dialectric mat. Inna sprawa jest kaustyka, ale to juz w tutku. :)

plasti - mi smakuje benzyna :P

chveti - bedzie szkalnica z lodem ;0

Đraven - dzieki. milo mi bardzo

 

:)) wrzucam jakis upek i siatke

 

jackcopy.jpg

 

whiskyd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja w pierwszym poscie.

 

dodalem male zmiany w kolorach i obrocilem szklanke lekko zeby sie wyjasnila sprawa z kostkami lodu :)

 

Eden-3d - prosze bardzo :) w pierwszym poscie

Oleksiak - widzisz dobrze ze mi to uswiadomiles:) juz poprawione

kamil.ochel - dzieki :) no powiem Ci ze przerobilem dzisiaj ciemne i nijak mi to nie pasi :) jakos szklo lepiej na jasnym wyglada. moze jeszcze kiedys pomecze :)

 

dzieki wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie ci to wyszlo... w sumie to ostatnio mialem zamiar zrobic jakies przymiarki do balantajsa, bo cos mnie korcilo na plakacik na sciane... i chyba zmotywowales mnie troche, ale tez odepchales swoim modelem, bo bedzie ze zgapilem, i bedzie tez widac jak daleko stoje z tym za toba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób bąbelki w lodzie i małą tam mgiełkę bo lód nie pasi chociaż może być do klarownej "reklamy"...

Widzę że jak zrobiłeś motorówke z laską na niej, a potem jackdaniel's to Ty masz wyczucie smaku! :D

Wypiję za twoje zdrowie jackdanielsa do dna, ha! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności