Skocz do zawartości

Teczka2d:dezzed


dezzed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo mi sie enviromenty podobają, są takie całościowe i takie co można sie wczuć w klimat scenerii. i podoba mi się też ten koncept art z tym kolesiem zielonym. bardzo ładnie dopieszczony detal

 

co do zbrusha; ja, teraz to mi poprzeczke podniosłeś :) chciałam jakoś za niedługo coś wgrać swojego zbrushowego tu na maxa, ale chyba jednak z tym troche poczekam :)

bardzo podoba mi sie alpha na rogach. i włosy i dredy fajnie kolesiowi wykonałeś. klata nie jest do wymiany tylko trzeba ją leciutko poszerzyć. i bedzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę świetne zestawienia kolorów- bardzo plastycznie skomponowane. Trochę słabo czuć przestrzeń w widoczkach zwłaszcza w locie arki, ale generalnie dobrze się je czyta.

Postaci trochę słabiej wyszły. Nie ma tych fajnych kolorów, design raczej mało twórczy, pozy trochę schematyczne. Wiadomo, trzeba je nawalać hurtowo, żeby przyszła swoboda. Sam zresztą jeszcze takiej nie mam ha.

Bardzo podoba mi się rzeźba zbrushowej czaszki. Wygląda jak wykuta z kamienia (wyślizgane krawędzie) - daruj sobie tę gałkę oczną.

Facet chyba under construction? Ma dość oczywiste błędy anatomiczne - chłopcy z działu 3d pewnie by je sprawnie wypunktowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ola-f tak w ogólności to mam z tym problemy, pokazanie bryły czy przestrzeni wychodzi mi dosyć słabo, płaskie to u mnie wszystko i nie mogę sobie z tym na razie poradzić, choć wydaje mi się że powoli wygląda to coraz lepiej.

telthona dzięki. Dawaj to co ulepiłaś, robienie do szuflady nie jest dobrym pomysłem. Ja patrząc na prace innych też mam czasem wątpliwości czy warto wrzucam moje wytwory.

KhazadThard dzięki.

emmilius e tam, 3d w służbie 2d staje się dość powszechne i podział będzie się zapewne coraz bardziej zacierał. Co za różnica czy wrzucę podmalowaną czaszkę w photoshopie czy sam rendering. Poza tym, to są jakieś tam pierwsze próby w zbrushu i nie warto na razie zakładać oddzielnej teczki 3d. Rysunków na pewno będzie więcej niż zb.

Coyote dzięki, bo to są doczepiane dredy :)

Morbid Karbid uwagi przyjęte, dzięki. Na kulce patrzyłem szum jaki mi się robi w cieniach przy renderowaniu, próbowałem się go pozbyć, zresztą z marnym skutkiem, muszę posiedzieć nad tymi suwakami jeszcze. Kolesia nie będę już ruszał, zostaje tak jak jest.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem fanem tych kolorków, w postaciach (raczej tych kolorowych niz b&w) troche anatomia gorzej wypada, ale envirosy juz od dawna mam w folderze "inspiracje" :) Speed do Avatara to moj osobisty faworyt, jedna z ulubionych prac w historii dzialu tygodniowy speedpainting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, ale częściej od razu kolorem jadę. Do tej pory najpierw walor potem kolor jedynie przy kilku postaciach robiłem. A przy takich speedach jak ten ostatni to chyba nawet się nie opłaca bawić w jakieś kolorowanie, szybciej jest bezpośrednio kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 3 prace wgrane w tym zestawie są na BARDZO wysokim poziomie, dziwne że nie wybrałeś tego 3 obrazka na miniaturke, od razu więcej ludzi by klikało ;P

 

designy chałupek extra, no i ta ilustracja na końcu naprawde super.

co do zbrusha: ładna rączka, tylko troche za duża dłoń w stosunku do reszty ramienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Telthona ja tam klikam we wszystko nawet jeśli nie posiada miniaturki. Ty kliknęłaś i jeszcze parę osób, nawet chciało się Wam coś napisać więc nie jest źle :).

Co do ręki to fakt. Za długie palce są, źle bazę sobie przygotowałem, zacząłem dłubać a potem to już nie potrafiłem tego odkręcić. A wiadomo dobra baza to podstawa.

ola-f bystre oko - twe imię :)

a ja nie zauważyłem

 

gildiapersp.jpg

 

Areien, icecold dzięki

 

Coyote a dokładniej, że zbyt chaotyczne czy że rozmazane a może coś innego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu wcześniej napisało, świetna wrzutka. Mi szczególnie przypadła do gustu pierwsza ilustracja, świetnie wydobyte kształty (ten oplatający nogi ogon). Ćwiczenia i domki też niczego sobie. Jedynie to wnętrze do mnie nie przemawia, wszystko się zmywa, jest niewyraźne ciężko się połapać co tam wogóle jest. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dezeed, ja kliknęłam bo wiem że tu dobre rzeczy są :P ale te miniaturki to tak dla przybyszów z kosmosu, którzy nas nie znają, i nie wiedzą czego sie spodziewać po danym wątku :P myśl o tych setkach zabłąkanych tutaj ludzi... xD

 

no ;P

 

a moim zdaniem szrafowanie na tych szkicach stóp i rąk jest spoko; grunt żeby za bardzo nie wchodzić w mechaniczne prowadzenie kreski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze o Tobie wrozy jak tyle studiow z natury robisz, na plus! Pamietaj zeby ROZUMIEC to co widzisz, a nie tylko kopiowac i przerysowywac. W niektorych miejscach tez idziesz na skroty, wiecej cierpliwosci polecam:) Ogolnie bardzo pozytwnie! No i mam wrazenie ze kolor kumasz swietnie, ale perspektywa lezy niestety. Przyjemnych cwiczen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Florian ty nawet nie wiesz ile ja wysiłku włożyłem w to wnętrze a że nie najlepsze, cóż.

telthona bo ty się znasz i wiesz co dobre, ale masz rację ślepcom trzeba pokazać właściwą drogę :), choć moja obecna miniaturka i tak mi się podoba.

artozi dzięki, co do perspektywy to dobrze że jeszcze nie kwiczy. Do rysowania takich architektonicznych rzeczy to mam jakąś wrodzoną niechęć, strasznie ciężko mi się zmusić żeby poćwiczyć perspektywę, no a pewnie by się przydało.

Możesz mi podpowiedzieć gdzie sobie ułatwiam, tak na przyszłość przyda mi się taka wiedza.

 

Pendrak taki.

 

peno.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam. Kilka nowych mazów, właściwie to prawie same ćwiczenia ale co mi tam wrzucam.

 

Trójca na początek

 

pack02.jpgpack02.jpgpack02.jpg

 

drzewiec

 

drzewiec3b.jpg

 

trzy kulinarne z natury

 

martwa2.jpg

 

72737572.jpg

 

butlai.jpg

 

i panie z fot

 

cw3v.jpg

 

cw2f.jpg

 

cw5z.jpg

 

87262851.jpg

 

cw4.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez dezzed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia pani szkoda ze takie nogi wielkie ma :) i niedokonczoną stope :( jak dla mnie rowniez bardzo na plus szczegolnie drzewiec, trójca, martwa winka ma bardzo ladne nasycone kolory. pierwsza pani z fotki ma w sobie jakis klimat, jakos mi bardziej pasuje niz reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilius dzieki

Swiezy na wiosnę wszystko kwitnie ;), jesli widzisz że jest postęp i to w dodatku duży to fajnie, bo mi się wydaje, że strasznie powoli to moje rysowanie się rozwija.

Areien chodzi że za grube, tak? Bo chyba nie za długie. Generalnie to miały byc takie szybkie szkice więc pewne elemety są odpuszczone a nad tymi dwoma ostatnimi i tak za długo siedziałem.

konrad11 faktycznie dłonie trochę za małe, szczególnie w tym trzecim co ma stalową rękawicę, umknęło mi.

Dzięki za uwagi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi wam z tymi nogami, za malo golych babeczek sie chyba jeszcze naogladaliscie ;)

 

Mi tam tlyko przeszkadza super plaskie przejscie miedzy posladkiem a udem na jednej z nog, brak mi tam tego kilku milimetrowego dolka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia babka to z characterdesigns? Ostatnio męczyłem ich foty, fajnie się z nich rysuje. Te nogi to ona ma nie tyle za grube, co raczej coś tam nie gra z konstrukcją. Od biodra do połowy uda to są nogi tej postaci, ale od połowy uda w dół wyglądają jak od innej. Kolano trochę niedobudowane też, ale poza tym fajnie to wygląda. No i jeszcze pupa trochę płaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas mnie nie bylo wiec dopiero teraz ogladam twoj ostatni wrzut.

Zacne kolego zacne. U wojaka draznia lekko broda, ktore wygladaja jakby byly z metalu a ponizej ktos umiejscowil silny magnes. Wlosy musza czasem "plywac" w powietrzy i delikatnie opadac na rozne plaszczyzny ( to tez nie zawsze).

 

Za konia od mojej kuzynki dostal bys wielki , ale az prosi sie tam o jakies przelamane fiolety w cieniach. Sliczny konik.

 

Widoczki, pierwsze 2 powinny miec taki sam format, jak ich towarzysze z dolu i bylo by o niebo lepiej. W ostatnim perspektywa cos nie bangla tak jakby jedno oko bylo polozone 2m wyzej niz drgie i razem tworza dziwne zludzenie.

 

Generalnie swietnie jest, idziesz do przodu man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice dzięki za uwagi, w tym ostatnim widoczku rzeczywiście sporo nie siedzi. I jak się przekonałem sklejać zdjęcia też trzeba umieć ;), bo inaczej wychodzi qpa.

 

A to sobie dłubałem w ostatnim czasie

 

twarzcd2.jpg

Edytowane przez dezzed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności