Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :)

 

xMark, tez szukam tej piosenki. :)

 

blue lagoon, nie mam pojęcia gdzie można szukać tego textu.

 

Co do tej reklamy nike o ktorej mowisz, to leander już Co powiedzał. Nie wiem jak inni ale ja swojego czasu nie mogłem znaleśc tej wersji co była w reklami (byla zremiksowana troche i roznila sie od tej ktora sciagnelem z netu, choc autor ten sam - Elvis Presley).

 

A teraz pytanko z cyklu \"kto to śpiewa\"

 

\"lubiła tańczyć

pełna radości tak

ciągle goniła wiatr

spragniona życia ciągle gubiła coś..\"

 

?

 

Pozdrawaim

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ponawiam swoje pytanie.

1. Czy znacie tytul piosenki gdzie Lenny Kravitz zaśpiewal z Mickiem Jaggerem? Teledysk o ile pamietam rozgrywal sie w jakims hipermarkecie, piosenka leciala takze w tle na imprezie w filmie \"Bruce Wszechmogacy\"

2. Piosenka z reklamy jakiegos markowego obuwia (chyba Nike), wolna, gral w niej ten czarny bokser, nie moge sobie w tej chwili przypomniec jego nazwiska ale jest bardzo dobrze znane. Biegnie on ulicą przez pustynie i dolaczaja sie do niego inni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał leander

Pionier, jak zapewne juz wiesz, ta piosenka Cher to \"If I Could Turn Back Time\".

 

Teraz już wiem, thx :)

 

Kolejne pytanko:

 

Reklama PRAKTIKERA, ...\"fizyke wykladam :D\" :) wiecie o co chodzi?

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.....na kablowce mam taki kanal ex-games(o sportach extremalnych)....wlasnie szukam piosenki ktora leci podczas jednego z klipow z rowerami w momecie gdy gosc rozwala bejsbolem telewizor ten kawalek juz powoli sie zaczyna...moze ktos zna tytul chociaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja mam pytanie troche inne:

w jakim filmie była piosenka many, many, many (oni tam tak śpiewali a tytuł jets mi niestety nieznany)

bo chodzi mi ta piosenka po głowie i dopóki sie nie dowiem w jakim filmie ona byłą nie bede umiał spać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajny topic wiec ostatnio na imprezce uslyszalem fajna piosenke chcialem se ja sciagnac ale nie znam tytulu ani wykonawcy leci ona tak

 

we are the friends we.... (qrna wsumie nie pamietam bo bylem zalany :) ) ale moze to wam styknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Leru

... we are the children ? takie z churkiem dzieci ?

i tak nie wiem :P

 

a nie z churkami doroslych osob a na wideoklipie same gwiazdy. To byla muza na rzecz dzieci z Afryki :D... jezeli to o to chodzi hyhy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander chopieeeeeee, dzieki za podpowiedź!!! faktycznie to w kabarecie słyszałem (ani mru mru- bank costam) akurat jak ta kobieta wchodzi na scene jest ta muzyczka:)

no to nareszcie mam spokój:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cObi

Namęczyłem się jakieś 5 godzin w poszukiwaniu odpowiedniej wersji \"O fortuna\" znalazłem 18 wersji, ale żadna nie była taka jak w reklamie Reeboka, moshe ktoś z was ma aqrat wersję z tej właśnie reklamy, albo jak najbardziej do niej podobną? Mogę się wymienić na inną wersję ;].

Ta pioseneczka jest mi bardzo potrzebna a umęczyłem się strasznie szukając jej. Reklama Reeboka nazywa się \"Wear The Vector – Outperform\" ale jej tesh niestety nie znalazłem.

Jeśli nie znajdę to najwyżej odpalę jakies dj studio i tam coś pokombinuje...

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc.... Z goory tnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie tytuł tej piosenki z reklamy Seata Cordoby?

Coś tam mówią że z okazji wejścia do UE obniżyli ceny. I w pewnym momencie w rytm muzyki migają tylnymi światłami.:) wiecie o co mi chodzi?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam pytanie;

pewnie kazdy ogladal film pt \"Siedem\" z Bradem Pittem; w momencie kiedy Morgan Freeman oglada w bibliotece ksiazki, straznicy puszczaja na magnetofonie urywek muzyki powaznej (nie jestem milosnikiem tego rodzaju muzyki :]), bardzo znanej; nie znacie tytulu przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki leander!!

mam jeszcze jedno pytanko; ogladala pewnie wiekszosc z Was \"Teorie spisku\" z Melem Gibsonem (polecam wszystkim tak na marginesie ;)), byla tam pisenka \"I love You Baby\"(chyba taki tytul, przynajmniej od tych slow sie zaczyna), znacie moze wykonawce i tej piosenki i caly tytulu, z gory wielkie THX;

P.S. niedawno byla tez ta piosenka w reklamie samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb: \"Can\'t take my eyes of you\", ale spiewalo to ze 20 artystow na przestrzeni ostatnich 40 lat, wiec nie wiem kogo dali do reklamy :)

 

Sprawdzilem jeszcze, ze slowa i muzyke napisali BOB CREWE and BOB GAUDIO w 1967, a pierwszym wykonawcą byl Frankie Valli, i chyba jego wersja jest w reklamie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tzn dokladnie to nie chodzilo mi o konkretna wersje , reklame podalem dla tych co filmu nie widzieli :))

wielkie dzieki, ale jestes gosc :):)

skad Ty to wszystko wiesz ?? :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności