Skocz do zawartości

Teczka 2d by Kpax


Kpax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Na Forum ;)

 

Wątek przeniosłem, w jego właściwe miejsce.

Całkiem udane szkicorki, natomiast moja osobista prośba, umieszczaj ich zmniejszone wersje max. bok 900 px, (lżej się je czyta) poprzez żółtą ikonkę z górami lub wstawiaj je  Poza tym proponuję zapoznać się z naszym REGULAMINEM.

Powodzenia

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w tej pracy najnowszej zacząłeś używać pędzla z twardością na 100 i to jest krok w dobrą stronę :) w tych poprzednich pracach z tego co widze na wierzch waliłeś zawsze bardzo miękkim pędzelkiem przez takie to wszystko mgliste. Jeśli chodzi o kolory to musisz się bawić różnymi odcieniami, bardzo trudno paletą dokładnie dopasować np minimalnie różne zielone do tego ja i pewnie nie tylko używam flow i opacity. Jak napisałem coś głupiego to niech mnie ktoś poprawi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki miałeś rację ;D i jak to wygląda?może być?:P

 

No lepiej, ale wciąż...

... "Bardzo daleko do ok" - jak to powiedział swego czasu pan Marcellus do Butcha...

No może nie do końca tak powiedział... Nevermind ;)

Myślę że dobrze będzie żebyś wkleił screena z ustawieniami brusha i tabletu bez tego ciężko coś powiedzieć... Na bank nie jest to jeszcze 100%, wyraźnie są w wielu miejscach prześwity typowe dla małego capacity... Chociaż jest lepiej, nie powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki za komentarze ;p jakby co wiem że cienie więcej kolorów itp. tylko ja tą prace zrobiłem w 10-15minut bo chciałem spróbować w 100% brush

mówicie że coś nie tak to wklejam :

ddddf.png

alol.png

i czekam na odpowiedź..;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i spróbuje jakoś załatwić albo kupie ale może starszych wersji po co mmi taki nowy jak prawie nic nie umiem;D i nie skomentowałeś moich rysunków ołówkiem co ty sobie myślisz? dostajesz bana;D nie no zartuje.. dziki za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ty wogóle zabierasz się za malowanie? Sądząc po Twoim avatarze jak wyjdzie Diablo3 to dasz sobie spokój na długie miesiące =] czyli dokładnie tak jak ja :). Farbki olejne przyjemne nawet ale mogłeś ja dopieścić PS'em żeby jak najbardziej do oryginału były zbliżone - (ja tak robie ze skanami nawet) bo teraz są lekko blade i to na pewno im ujmuje. Pzdr =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzzięki hehe w sumie to mam za słaby komputer na tą gre ale diablo to normalnie legend wymiata;p i więc dopieścić psem czyli?:D bo mało co rozumie hehe wiem że tłumok ze mnie;p a w diablo 3 bym zagrał tylko szkoda mi czasu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thomasonek

Obraz 1:

Ocena:

9/10

Komentarz:

Też fajnie wygląda, ale... Obraz 2 ładniejszy :D

 

Obraz 2:

Ocena:

10/10

Komentarz:

Świetnie wygląda ta praca!

Obraz 3:

Ocena:

9/10

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem, że od komentarzy człowiek szybciej się rozwija... :P :P :P

 

Hmm, ale co tu komentować, rady już otrzymałeś a i tak się do nich nie stosujesz... weź sobie fotę i spróbuj namalować niemalże tak samo jak na focie, a jak tego nie potrafisz to jak kiedyś rzekł autor Wilq "weź idź i nie rysuj już w ogóle" pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam coś ołówkiem...sory że trocha słaba jakość i że 2 rysunki są pomięte ehe ale to nic..;p a i komentarze jak najbardziej;p

37286094.png

76155455.png

41356777.png

65223122.png

45152306.png

85306526.png

34200590.png

 

a to sucha pastel.. troche coś tu blado wygląda

pastel1h.png

pastel2.png

pastel3.png

 

i akryl na koniec

akryl.png

 

a i to są troszkę starsze pracki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij sobie jakąś miniaturkę do Twojej teczki, bo ginie gdzieś w innych tematach i nie widać. ;p Co do prac, to ołówek bardzo fajny, szczególnie podobają mi się szklanki. Pastele i akryl też fajne, ale nigdy jakoś nie przepadałem za pastelami, kiedyś może się do nich przekonam. Ogólnie, to powinieneś wymiatać na tablecie. Pozdrawiam. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności