Skocz do zawartości

Animacja 3d: Head Artist


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiąc animacja mnie rozczarowała, za to making of jest przyjemny ;) szkoda, że nie jest na odwrót. Piszę to jako widz.

Jako grafik.... doceniam Twoją znajomość narzędzi i biegłość posługiwania się nimi. Czekam na kolejne produkcje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super podoba mi sie scenka i pomysł:D troche mniej już sam przejazd kamery(wybrzydzam?) :)

i tak jak kannu ,ciężko mi było zczaić co tam jest (może tła troche brakło żeby postać się bardziej wybijała ?)

musze przyznać że layery skóry ładnie machnąłeś i passów całą game też :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

praca była robiona żeby obczaić jak w praktyce wychodzą pewne rzeczy, min. scene states do renderowania pasow.Realistyczny MB i Dof w poscie. do tego zbakowany FG, co pozwolilo na bardzo szybki render, 3-4min na klatkę. Generalnie chodziło mi tez o to że workflow przebiegał płynnie i żeby nie utknąć w 1 miejscu na dłuższy czas. Stopniowo zacznę się zabierać za trudniejsze rzeczy. mam plan zrealizować jeszcze 2-3 takie króciutkie "animacje" a pozniej cos poważniejszego. dla ciekawostki, wszystkie passy w tiffie zajmują kolo 30gb :)

 

 

zmontowałem tez demoreel'a z jakiś starszych pracek :) jest na stronce w motion

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, hmm. Czadowa pracka. Najlepsza w tym wszystkim jest plastyka, podłącz pod to jakąś ideologie i traktaty będą pisać o tym :). No i wszystko dopełnia niezawodna muzyka Depeche Mode. Też idę poszukać szczęki. Gratulacje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności