Jump to content
Sign in to follow this  
Salvator

Anioł: Goplana, eteryczna pani natury

Recommended Posts

Witam!

Po raz drugi przystępuję do tej samej bitwy...

No cóż. Zamierzam przedstawić Goplanę (znaną poniekąd z \"Balladyny\"). Będzie ona w danej chwili wzywał siły przyrody do posłuszeństwa (jakaś władcza postawa) oraz jak przystało na panią jeziora będzie znajdować się pod wodą. Będzie bardzo eteryczna (zwiewna, półprzeźroczysta) - \"Z mgły i galarety\". Bedzie odziana w jakąś zwiewną suknię (przypominającą troszkę ślubną, aczkolwiek ciut bardziej fantastyczną). W ręce będzie trzymała jakiś symbol władzy (laska, miecz itp.). To tyle,w rysowaniu nie jestem najlepszy(szczególnie postaci) więc nie wiem, czy będzie koncept.

Prace prowadzę dość luźno od około tygodnia. Jeszcze dzisiaj powinienem wrzucić pierwsze renderki próbne modelu.

No dobra:

-darkelf -> to jest rusałka, postać lekko eteryczna(zwiewna) i chciałem, by troszkę powiało mangą.

-SUPER_OkO -> dzięki :P

-Master Kiełbaster -> referki to zdjęcia troszkę nierozgarniętej anorektyczki. Powymodelowaniu musiałem zwiększyć niektóre części, a niektóre wygładzić. A że na niebieskim.... to tylko render próbny. Ostatecznie będzie pod wodą, więc niebieski, to najbardziej podobny kolor. Chciałem, żeby jednak coś było widać w głębszych cieniach.

Pozdrawiam wszystkich bitewników!

Salvator

Witam kolegen na bitwie ! Teamat zapowiada sie ciekawie bede z checia sledzil dalsze poczynania:) Co do modelu: czy klatk apiersiowa nie jest troche za bardzo wydluzona ?? Wiem ze ma t byc anorektyczko mangowy klimat ;) ale ....

Albo perspektywa albo jest za długa i za płaska .. ( mam na myśli proporcje) :)

Ponieważ wreszcie udało mi się ustalić wersję ostateczną mojego pomysłu, zamieszczam koncept, który narysowała dla mnie Dea (wielkie brawa)

Oto on:

cos ta prawa raczka na koncepcie nie potrzebnie tak nie naturalnie oddalona od ciala. calosc raczej jakby spadala z krzesla. proporcje zarowno w 3d jak i na koncepcie zwalone. w 3d piersi za blisko siebie no chyba ze miala by nowoczesny stanik :) nogi za dlugie, za koslawe, wszystko wbrew anatomii. w koncepcie nogi za krotkie, glowa za doza bo proporcje reszty wskazywalyby ze to wysoka lala. no ale z taka bohaterka to mozesz bardziej postawic na otoczenie. powodzenia.

akdsn - przecież na koncepcie nie ma nóg :P Co do piersi, to przecież jest rusałka.... nic nie stoi na preszkodzie by jako bogini natury była troszkęlepiej przez nią wyposażona...

Jeszcze dzisiaj wyślę troszkę nowszą wersję po pracy w święta (tym razem zainauguruję głowę).

Cóz, drobny update. Zamieszczam trzy ujęcia. Następne prawdopodobnie nie przyjdą szybko, bo czasu wolnego coraz mniej.

ojeju buziaaa buziaaa... jak u starucha kiegos, inna bajka :), oczy nos, usta aj aj aj :).. aa i zmien cos oswietlenie bo bryly nie mozna ocenic :/...

ona jest taka jak z plasteliny trochę.. taka miętka że aż się miejscami rozjeżdża i detali brakuje strasznie... proporcje ma bardzo pociągłe i wydłużone, ale można to przyjąć jako charakter plastyczny... mi się nawet podoba.. ale postaraj się uniknąć drastycznych błędów w anatomii

Witam po bardzo długiej przerwie!

Serdecznie przepraszam, za sporą przerwę w walce, ale miałem niestety egzaminy i niestety takie projekty jak ten zostały zawieszone. Teraz wracam i obiecuję częste update\'y.

Zapomniałem ostatnio zamieścić pierwszych próbek ubioru (będzie znacznie bardziej skomplikowane). Nie będę zbyt dopasowywał go narazie, bo czeka mnie jeszcze ustawianie postaci, co popsuje siateczkę. Zabieram się też do pracy nad scenerią. Chciałem przyokazji zapytać gdzie można znaleźć dobre tutki o rigowaniu postaci oraz mapowaniu (Giorgione -jak ty to robisz?)

Owszem, jest ciutkę za skromna, ale w sumie początkowo chciałem ją robić nagą, ale względy natury estetycznej oraz bugi w modelingu zmusiły mnie do ubrania jej. Gorset po teksturowaniu będzie zakrywał niektóre fragmenty bardziej, a niektóre mniej i będzie troszkę bhardziej przyzwoite:) Dopasowywać będę po tym jak ją ustawię.

Postanowiłem dzisiaj się jeszcze pobawić we włosy, może jakiś kształt walnę pod wieczór.

Co do szaty, to musze powiedzieć, że będzie kilkuwarstwowa i na dole postrzępiona i będzie przechodzić w elementy scenerii ( patrz concept art). Dorobię też rękawy, też wielowartwowe. Potem zabiorę się za ustawianie i poprawianie bugów w siatce.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy