Skocz do zawartości

Wizualizacje : kilka interiorów - UPDATE


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym zaprezentować wam 3 ostatnie interiory, które wykonałem przez ostatni tydzień. Są to rendery do mojego nowego portfolio.

Proszę o konstruktywna krytykę bo ta najbardziej motywuje ;)

 

Pozdrawiam

Lucas

 

room_04.jpg

 

room_01.jpg

 

room_02.jpg

 

room_03_poprawiony.jpg

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bonifatz pochwal się tymi kwiatkami, bo wyszły całkiem zacnie.

// chrom na pierwszym renderze jest jakiś przepalony

// zielona "kula" tez ma dziwny materiał i halogeny które chyba ją tam oświetlają są wyłączone.

 

Ale to tylko czepialstwo. Jest "ładnie"

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bardzo mi sie podoba, szczegolnie pierwszy render, acz mam dwa zastrzezenia:

-"lozkowe" poduchy na ostatnim obrazku strasznie odstaja (IMO) i to psuje caly efekt

-miejscami troche plastikowo (np. swieczki na drugim obrazku)

Poza tym - swietnie, oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, można się smutać że tam mogłoby być jaśniej, tam ciemniej, zwiększyć saturacje lub kontrast, wyostrzyć lub nie... ale jak dla mnie to są bardzo porządne rendery, szczególnie kiedy weźmie się poprawkę na czas w jakim zostały zrobione.

 

Zdaje sobie sprawę z tego ze rendery wyglądają tak jak wyglądają i jest to w głównej mierze 'wina' klienta a nie samego autora, bo jak widać Bonifatz potrafi i myślę że gdyby zrobił to 'dla siebie' na pewno zwróciłby uwagę na takie duperele jak zwiększenie saturacji itp.

 

Mi się podoba, światło jak i materiały wyszły bardzo naturalnie, tak trzymaj ziomek.

 

serdeczności,

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter: jeszcze dużo nauki przede mną, z uzyskaniem dobrego kontrastu mam problemy od kiedy pamiętam. Pobawiłem się tym ostatnim rednerem trochę dzisiaj i wydaje mi się, że jest to najlepszy render jaki kiedykolwiek zrobilem (ale to tylko i wyłącznie moje zdanie ;) ).

 

Morphe: dzięki! Twoje wskazówki bardzo mi pomogły!

 

Pionier: dzięki za pomoc tu i na gadulcu

 

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa :)

Trochę dopracowałem ostatni render... mam nadzieje że na lepsze.

 

room_03_poprawiony.jpg

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Obrazek 1 nie sam owicie wyszło łóżko jak i poduchy naprawdę super!! Krzesło jak na mój gust kąp letnie tam nie siedzi..Torebeczka i ten stoliki przegadane..

Obrazek 3 (mój ulubiony) jest ZAJE…(pomijam gust itp.), ale mimo tego ma niesamowity smak, Super robota!!!jest na ***** jak i 4ty.

 

Obrazek 4 tak samo super robota prócz poduszek, dziwie się ze na 1dynce tak super ci wyszły a tu, co najmniej słabiutko..Z zasłonom po lewej bym podyskutował..Ale otoczenie za oknem, ZAJE…

Ogólny odbiór kawał świetnej roboty i wysokie umiejętności.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oceniał projektów gdyż nie mam gustu (tak twierdzi moja siostra która jest dekoratorką wnętrz), a co do renderingu to w pierwszym te zasłony wyglądają jak z jakiegoś super grubego i sztywnego materiału. Trzeba zrobić więcej fałd o mniejszym natężeniu. U mnie w pokoju na firance 3.5 metra jest ich z 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności