Skocz do zawartości

Scena 3d: Mikołaj Kopernik (Jana Matejki)


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Requirere - dzieki :)

Noe - :)

kamil - :P

Khatake - dzieki wielkie :) mil oslyszec ze wzbudza jakies zainteresowanie :)

sorrki ze tak pozno, ale rozne rzeczy zlozyly sie na to ze tak pozno i dosc maly up.

Jeszcze wrzucam mala wersje, a w stereo juz bedzie na final.

 

dodalem jakies budynki w tle, nad postacia popracowalem, dodalem nogi, ten slup po prawej, i pare innych detali.

powoli zmierzam ku koncowi.. martwi mnie jeszcze ten kosciol czy disp czy modelowac te pierdoly na nim.. no nic.. jak sie zabiore ze niego dzis/jutro to sie okaze.

 

Pozdrawiam i dzieki za mobilizacje :)

 

test2q.jpg

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód malina. Tylko bałagan taki trochę. Rurka trzeba zawołac, bo jak Kamil zobaczy to będzę lipa :>

 

Ułożenie głowy nadal trochę nie leży. W oryginale jest przesunięta trochę nad prawe ramie. Uwydatnia to prawy mięsień mostkowo-obojczykowo-sutkowy.

 

Na mostku postaci szata tworzy jakąś dziwną gule, nie wiem co to takiego ale w Twojej pracy nie ma tego czegoś.

 

Usta są zbyt płaskie. Mogę się mylic ale proponuje zastosowac dizajn który zwykł nosic na swojej gebie Daniel Craig. Wygląda trochę jak przepity ale za to dolna warga jest wydatna.

 

pozdr, powodzenia i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz jak u lalki, brakujen tekstury, za gładka zbyt świecąca (porównaj z oryginałem)

Także niebo zbyt gładkie, spróbuj dać teksturę chmur (przynajmniej bardzo lekko, po prostu żeby nie było tak idealnie jednokolorowe)

Z światła można by jeszcze więcej wyciągnąć. U ciebie chyba jest tylko jedno główne? Zobacz na oryginale, np. ta tablica z planetami powinna być oświetlona dodatkowo (mniej równo), to samo dotyczy kościoła z tyłu,

Ogólnie to miejscami bardzo fajnie, ale miejscami zbyt sterylnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a mialem nie poprawiac :) ale jak zwykle macie racje.

Poprawki robie juz w PS. Miasto dalem troszke za mgla.

Twarz to moja slaba strona, robilem co moglem, ale juz sa nie wiem czy lepiej :/

Chmurki faktycznie daly fajny efekt.

Dodalem troche pomaranczu tu i tam i zoltego na twarzy.

Czekam na kolejne cenne uwagi :))))

I dzieki za pomoc!

 

done2i.jpg

 

no i wersja stereoskopowa:

 

done2rc.th.jpg

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na twarzy jest jakaś tekstura? Moim zdaniem brakuje fałdek i bump mapy (albo normalek), i spokojnie można zmniejszyć działanie SSS (na oryginale skóra wygląda dość sucho, wręcz jak papier).

Ocieniona część twarzy na oryginale jest jaśniejsza, lekko czerwona, u ciebie szara. Doświetl słabym spotem albo area bez cieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d_operator - no pracuje nad kopernikiem :)

 

Ania - Twarz ma teksture, ale nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w robieniu tekstur twarzy. Zmniejszylem sss i to dosc radykalnie idac za Twoimi radami no i pozbylem sie efektu gumy. Zmniejszylem jego zasieg, ale zwiekszylem moc przez co nie musialem dawac dodatkowego swiatla. Dalem tez troche nierownosci bumpem, ale nie wiem czy to w ogole widac :)

 

requirere- dzieki.. staram sie.. mialem juz olac i zakonczyc temat, ale tak codziennie siade po godzinie i zawsze cos sie uda z Wasza pomoca polepszyc.

 

jlidesign- cala scenka ma 91 441 facow, wiec nie jest tak zle :)

 

wrzucam up twarzy z bliska i calosci

 

done3face.jpg

 

done3s.jpg

 

Twarz juz chyba tak zostawie.. zostaly dlonie, wiezyczka i zamek do kufra :) i male poprawki ogolne. jak jutro tego nie skoncze to dopiero za tydzien bo wyjezdzam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności