Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dark Messiah?! taaak :D demówka już rządzi :D:D ja to na jakąś skradanke znowu czekam znacie coś poza thiefem deusem i splinterem?

 

Edit: shit...2 strony temu pytalem o to samo :|sorka, niedobrze ze mna :| ale i tak zapytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi -> Mgs jeeez zapomniałem o mgs :| teraz to tylko na 4 czesc czekac :D Riddicka grałem ale jakoś tak na "biegi" przeszedłem. Ej a wogole to (nie to ze lubie) ale ostatnia czesc tomb ridera nawet niczego sobie, szkoda ze dopiero w tej czesci jest jakas zmiana no ale cóz. Jak ktos lubi cos ala prince of persia to nowego tomba pograjcie (mozna z mychy próć :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godfather - ktos mi ukradl 20 godzin z zycia, mega klimat

Half Life 2 - za krotkie, nawet grafika z nowego kompa nie zrekompensowala mi tego, syf, kicha!

Fifa 07 - po sluchaniu komentatorow jestem gotow zabic w afekcie, sama gra ok, acz fanem nie jestem

Settlers 10th Anniversary - kocham, uwielbiam i dziekuje :) http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7079 dla fanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehehe namawiasz do kupna pirata? :>

 

ostatnio gram w TestDriveUnlimited - gierka spoko maroko (czyt. daje rade), 9/10 moglbym dac, choc ma pare - czasami wku**cych - bugow (samochody specjalnie skrecaja w nasza strone, przeciwnik na linii startu przenika z lewej strony na prawa, wychodze z salonu to jestem 300m nad ziemia, no i ten GPS dobija, na szczescie da sie go wylaczyc)

 

Assassin's Creed demo

 

widzieliscie - http://www.youtube.com/watch?v=gOk5j-iGuTM ? - szczena opada !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo iż nie mam czasu, szpilam sobie w Neverwinter Nights 2 no i wciągnęło mnie prawie bez reszty ;) W następnej kolejności przesiadam sie na Warhammer'a Mark of Chaos- przeszedłem tutoriala i jestem zachwycony- jak na taką fajną graficzkę to całkiem małe wymagania... polecam oba tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia co to Gear of War, ale

Gears of War to gra o biegających pudzianach (tak określiła to redakcja hypera) z piękną grafiką bez fabuły (Idź do punktu A wybij wszystkich wróć z czymś do pkt B i idź wyrżnąć ludzi z pkt C) ;P Nie polecam

na tym polegało gta:D a ile frajdy przy tym było;)

obecnie gram w GTA2, teraz ludzie pozapominali że gry się robi dla frajdy grających, a nie dla pięknej grafiki. a multi r0xuje !!1;) pozdro from Industrial District

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah -> do thiefa to nie podskoczy, ale przyjemnie sie gra całkiem ze wzgledu na fizyke, wieeelki miiinus za liniowosc

 

Rainbow six Lockdown & Advaced Warfighter -> Profanacja!!! Przerobione pod konsole są chyba (lol) taaki arcade sie z tego zrobił ze praktycznie juz nie ma ze pytasz po smierci "aalee ktoo!!" syf z gilem jednym slowem, nawet grafika tego nie zrekompensuje :/

 

Btw: szukalem ale nic...wiecie moze czy jest Mp demo SWATA4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma dema multiplayer ale nie gwarantuję...

Było chyba jakieś MP demo ale z tego co wyczytałem był potrzebny jakiś numer seryjny po zarejestrowaniu się...chyba sierra zrezygnowała.

 

Jak byś miał full'a S.W.A.T.4 to daj znać , odpalimy hamachi i pogramy po sieci :) Jeśli ktoś by miał ochotę pograć w SWAT4 przez MP to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALKER jeszcze nie miał premiery o ile dobrze pamiętam :P Jest planowana na 13 kwietnia:) Ja generalnie czekam na Penumbra: Overture. Znikome wykorzystanie broni (której wiele nie ma), a cała zabawa polega na skradaniu się i rozwiązywaniu zagadek logicznych. Taki horror ale wykorzystujący idealnie fizykę zawartą w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam, ale tylko fanom gatunku :

 

Wszystkie częsci Broken Sword'a w tym The Angel of Death, Paradise, Uplink, Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka, Tajemnicza Wyspa, Another World, Safecracker i na koniec moja ulubiona gra Sanitarium według mnie absolutny hit wszechczasów takiego klimatu w żadnej innej grze nie znalazłem :)

 

Wszystkie to typowe przygodwki z dreszczykiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk no pewnie, może grafika nie zabija (dlatego wolałem gry w 2d :) ), ale jak sie akcja rozwinęła to nawet można było się wciągnąć i dość miło się grało :) jedyne co denerwowało to quizy po zakończonych etapach gry hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przygodówki w 2D mają swój klimat. Jeśli chodzi o takie to mogę jeszcze polecić grę The Ward: Posłaniec z przyszłości. Grafa niezła (chociaż postaci takie jak z Posera;) )ale akcja mocno mnie wciągnęła. Do tego niezły był swego czasu (zanim się nie pojawiło Dark Corners of the Earth) Necronomicon: Świt Ciemności. Postaci chyba tez w Poserze robione. Właściwie gra tylko dla fanów powieści Lovecrafta.

EDIT:

Ależ ja chciałbym zagrać w SWAT:) Tylko między 29 a 31 marca są terminy obrony prac. I nie wiem jaki dzionek mi wypadnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - mi prawie kazdy termin bedzie odpowiadac, wiec bede sledzic watek i czekac na jakis konkretniejszy termin (bo niestety piatek juz odpada przez Dirka :P :>, chyba ze sami pykniemy jak Bruneq da rade):)

 

Edit do postu wyzej: to jakos sie jeszcze ugadamy, ja moge pograc kiedykolwiek raczej :P. Jak bedziesz znal termin to daj znac i powodzenia na obronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wq mnie granie w swata bez teamspeaka to stracony czas! mi mi ten piatek praktycznie pasuje! ale to trzeba by sie na gg jakos zgadac! Wczoraj gadalem z loozakiem i troche mnie na mowil na etgo fear combat'a! wazne ze darmowe!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frest on fire rządzi,

kurde, dawno tak dobrze nie bawiłem się przy grze komputerowej, aż chce się ćwiczyć i wykręcać coraz więcej punktów na tych piosenkach..

 

Pomysł z użyciem klawiatury jako gitary jest genialny, coś pięknego :)

 

Jedyne co boli to myśl że zamiast bawić się w tą grę może lepiej byłoby kupić sobie prawdziwą gitarę i na niej ćwiczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpalilem na swoim sprzecie stalkera. Zdziwilo mnie to ze gra chodzi dosc plynnie jak na moj sprzet(proc 1.7, niecale 1giga ramu i gf4200 Ti:P) moze nie mam jakichs tam fejerwerkow no ale gra sie przyjemnie. Dla tych, ktorzy bali sie odapilis ta gre na slabszym sprzeci - probowac!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi ....to masz jakas good wersje...bo moja tnie jak szaliona!Nie tylko u mnie ale i u kumpla! Amd 3000+ 2 ghz ram, radeon 9550 ....i kaszana!:( a szkoda!

 

 

Panowie...co do tego SWATA to dawac termin! ech...bo ja mam narazie maly klopot! nie mam swata!:P pozyczylem i czekam na oddanie! Jutro ma byc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co boli to myśl że zamiast bawić się w tą grę może lepiej byłoby kupić sobie prawdziwą gitarę i na niej ćwiczyć ;)

 

No w zasadzie tak.

Tylko że większość z nas to geek'i które nie wyjdą poza obszar klawiatury :)

 

Grając w to w szkole można spotać się z panicznymi wybuchami śmiechu, radości i innych dziwnych odczuć patrzących na Ciebie ludzi.

 

Bruneq - u mnie ten tydzień odpada...do piątku jestem zajęty a w sobotę i niedzilę meeting.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze pogralem troche w tego stalkera i jedyne co moge powiedziec to, to ze czekam na patcha:/ Potwierdzily sie opinie wiekszosci, gra ma duzo bugow ktore strasznie utrudniaja i tak juz trudna gre. A szkoda bo gra ma na pewno klimat, ktory powoduje ze chce sie grac mimo tych bledow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności