Skocz do zawartości

Wiz: Domki (UPDATE)


grzegerz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajne! tylko te krzaki widac ze skalowales po Z i trawka momentami zbyt prosta, zamiast

disp 2d mogles dac 3d i powichrowac troche powierzchnie i przy tych mapach

ktore tam podpiales wygladaloby bosko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczniutko :) Można by się czepić kamyków na ostatnim bo te z lewej wyglądają jakby były rozciągnięte i troszkę ogólnej czystości, ale w sumie po co. Niesamowicie smakowne rendery, aż ślina cieknie. Fajne kolory i ten compositing babeczki na czwartym - rewelacyjny! Dla klienta chyba idealne wizualizacje. Gratki pięknych wizek :) 5*****

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemne kolorystycznie, fajnie przedstawione, ztonowane.

Zkrytyki detali to tak moze 3 rzeczy - to nie do konca fajnie wyglada polacenie dachowki na rogu z tym wypustem - mogla sie moze konczyc ta dachowka na rogu obrobka blach?, no i niektore krzaczki 2d kolorem jakby ...

i 3 ale to juz subiektywnie, mam warenie ze na niektorych ujeciach malo wyraznie rysuje sie swiatlo sloneczne - ale moze tak ma byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne kolorki. Co do uwag to dodam, że roślinność odstaje od domku. Jest albo zbyt kontrastowa albo płaska albo kolory odstają. Szkoda, że nie zmieniłeś zasłon jak ci sugerowali wcześniej. W rogu gdzie 2 zasłony wiatr wypycha na zewnątrz to raczej błąd w sztuce chyba, że niezły wentylatorek w środku dmucha.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy :) fajnie ze sie podoba, wiem z tymi zasłonami to pojechałem:P kipskie strasznie ale taki leniwy jestem. Klientom sie podobaja takie kolorowe i klimatyczne rendery wiec jest git.

morphe z tym światłem słonecznym to masz racje słabo sie rysuje bo zawsze tak robie nie wiem czy to bład czy mam tego unikac chyba że powinienem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności