Skocz do zawartości

Reel 2009


Martin Day

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

elo Marcinie :)

 

demko jak i cale portfolio bardzo dobre, czemu tak pozno je tutaj wrzucasz?! ;)

 

3D sie cieplo i powodzenia,

 

pionier.

 

(hyhy ta moja scenka... lezka w oku sie zakrecila, niezle Ci wyszla, szkoda ze nie miales jej czasu dopiescic tak jak chciales :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore rzeczy calkiem spoko..wizki ladne. ale ja chcialem sie poczepiac :P

barrrdzo upierdliwe jest na stronie to "skladanie sie" wizek..nie da sie normalnie przypatrzec obrazkowi przez to. jeszcze bym zrozumial jakby to byly, nie wiem, etapy compositingu, ale tutaj to jest chyba troche przerost formy nad trescia. a..i jest kilka nielogicznosci jezykowych ;)

a tak poza tym to spoko ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore rzeczy calkiem spoko..wizki ladne. ale ja chcialem sie poczepiac :P

barrrdzo upierdliwe jest na stronie to "skladanie sie" wizek..nie da sie normalnie przypatrzec obrazkowi przez to. jeszcze bym zrozumial jakby to byly, nie wiem, etapy compositingu, ale tutaj to jest chyba troche przerost formy nad trescia. a..i jest kilka nielogicznosci jezykowych ;)

a tak poza tym to spoko ;)

 

pozdr

 

Zgadzam sie :)

To byl taki szybki pomysl na pokazanie "brejkdaunow" ale tez mi sie to przestalo podobac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizualizacji to mozna by bylo podkrecic troszke ustawienia, bo plamy gdzie niegdzie sie pojawiaja i ziarno. Co do prezentacji w formie pokazania siatki i shade renderow, spoko i ciekawie, ale zaa szybko zmieniaja sie rendery, przydal by sie jakis guzik nizej by mozna bylo samemu przelaczac miedzy siatka, shadem i renderem znacznie ulatwilo by to ogladanie, wydaje mi sie ze fajnie by bylo podzielic troszke galerie na wizualizacje, modele z Zbrusha itp. Poza tymi wypisanymi minusami jestem na plus za caloksztalt jeszcze, pamietam wizualizacje na twojej starej stronie, ktrore byly dla mnie wyznacznikiem jakosci w wizualizacjach :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizualizacji to mozna by bylo podkrecic troszke ustawienia, bo plamy gdzie niegdzie sie pojawiaja i ziarno.

 

Jesli mowisz o wizualizacji recepcji 4seasons to plamy sa na texturze.

To taki dziwny tynk jest :) Wszyscy zwracaja na to uwage i mowia ze FG za slabe ;)

 

Co do prezentacji w formie pokazania siatki i shade renderow, spoko i ciekawie, ale zaa szybko zmieniaja sie rendery, przydal by sie jakis guzik nizej by mozna bylo samemu przelaczac miedzy siatka, shadem i renderem znacznie ulatwilo by to ogladanie

 

Dokladnie, tez o tym myslalem... kiedys tak zrobie :)

 

wydaje mi sie ze fajnie by bylo podzielic troszke galerie na wizualizacje, modele z Zbrusha itp.

Za malo tego jest chyba zeby dzielic. Jak bedzie czym wiecej sie pochwalic to podziele :p

 

Poza tymi wypisanymi minusami jestem na plus za caloksztalt jeszcze, pamietam wizualizacje na twojej starej stronie, ktrore byly dla mnie wyznacznikiem jakosci w wizualizacjach :)

 

Hehe, milo mi :D ale wtedy to wizualizacje wukuwalo sie w kamieniu. Teraz mam komputer :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki demoreel ale bardzo szybko poraża POZYTYWNIE :p . Budzi tajemnicze, ale dobre wrażenie. Plus. 5/5. Dla mnie się tylko ogólny odbiór liczy.

 

trochę jak /off

BTW, mam procka Core 2 Quad q9550 podrobionego na 3,15 ghz, liczę po ok. 5-15 minut na klatkę, nieraz na rozmytych materiałach jest ziarno, ale robię to dla szybkości.. potem jak ktoś ogląda z grubsza ogólnikowo, nie zwraca uwagi na ziarno (choć wiem może naprawdę przeszkadzać!)

Do tego jedną animkę zrobiłem z niezauważenie skopanym shadingiem (brakowało trochu plamek cieni tworzonych przez IRR na presecie High). Animacje przygotowuje do swojego showreela :p

/on

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki demoreel ale bardzo szybko poraża POZYTYWNIE :p . Budzi tajemnicze, ale dobre wrażenie. Plus. 5/5. Dla mnie się tylko ogólny odbiór liczy.

 

trochę jak /off

BTW, mam procka Core 2 Quad q9550 podrobionego na 3,15 ghz, liczę po ok. 5-15 minut na klatkę, nieraz na rozmytych materiałach jest ziarno, ale robię to dla szybkości.. potem jak ktoś ogląda z grubsza ogólnikowo, nie zwraca uwagi na ziarno (choć wiem może naprawdę przeszkadzać!)

Do tego jedną animkę zrobiłem z niezauważenie skopanym shadingiem (brakowało trochu plamek cieni tworzonych przez IRR na presecie High). Animacje przygotowuje do swojego showreela :p

/on

 

 

Ciesze sie, ze sie podoba ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z Twoim BTW... nie widze w tym pytania a stwierdzenie to a propos czego?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności