Skocz do zawartości

Candidate - secret agent entry by Arturro & Levus


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho!

 

Wyniki ogłoszono, więc postanowiliśmy zamieścić filmik również na rodzimym forum.

Niestety tym razem obyło się bez sukcesów.

 

Filmik zawiera mase niedoróbek i błędów, które wynikły głównie z pracy po godzinach a pod koniec terminu również po nocach (i tu szacun dla Arturra, gdyż udowodnił, że człowiek wcale nie musi spać:D). Nie obyło się bez wielu potknięć.

Nie starczyło czasu na dorobienie kilku rzeczy, efektów i ogólnie na zrobienie tego lepiej.

 

Jednak wyniesione z produkcji doświadczenie, bezcenne.

No i samo ukończenie na czas jest dla nas mega nagrodą.

 

credits:

 

arturro - animatik, timeline, kamerki, rig i animacja postaci i otoczenia

levus - koncepty, modele, oświetlenie, rendering, postpro, sfx

obaj - pomysł, rwanie włosów, dojenie dębowego

 

pozdrówki i miłego oglądania!

(jak o czymś zapomniałem lub pokręciłem to mnie artek popraw:) )

 

FINAL ENTRY: http://features.cgsociety.org/challenge/secret_agent/player.php?entry_id=106930

ENTRY PAGE (koncepty itp): http://features.cgsociety.org/challenge/secret_agent/view_entries.php?challenger=18685

Edytowane przez Levus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No coz, obiektywnie mowisz... obiektywnie to dostalismy sluszna lekcje pokory :) nie tak prosto sie robi shorty jak sie nam wydawalo, stac nas na duzo wiecej, ale w praniu wychodzi tyle rzeczy, ze posiadane umiejetnosci nie dadza sie w pelni wykorzystac.

 

Podsumowal bym to zmodyfikowana sentencja ktora rzucila mi sie w oczy przegladajac net:

 

Good animation comes from experience, experience comes from bad animation.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo, fabuła:

Koleś przychodzi na rekrutacje na agenta/tajnego agenta/superagenta, takiego wymiatacza i jest strasznie podjarany. W miedzyczasie do osrodka szkoleniowego wkrada sie inny agent (wrogi systemowi) (to jest to ujecie z niktowizorem, nie za bardzo wyszlo, mialo byc widac ze takich pokoikow jest duuuzo) uploaduje wirusa do sytemu komputerowego i naszemu kandydatowi wali się w bani:d

 

a obiektywie, to...

pożycz cukru do kawy. ;P

przeca masz cały ten swój plastikowy pojemniczek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja twarzy z tego co mi wiadomo to skromna ilośc morphów.

Animacji postaci brakuje polerki, za dużo materiału i za mało czasu.

Ostatnie ujęcie z holem i innymi chętnymi wyjąsniło by sprawę, a jednak pozostaje niedomówienie.

 

Ps.

Materiał dowodowy z tego co Artur robi jak się nie wyśpi został zebrany i wkrótce dostarczony w odpowiednie miejsce...

 

P.s.2.

Właśnie kawa się skończyła:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz świetna, reszta modeli też. Animacja trochę pływa momentami ale jako całość bardzo fajna, film mi się bardzo podobał, i widać ogrom włożonej pracy. Gratuluję.

 

Koleś przychodzi na rekrutacje na agenta/tajnego agenta/superagenta, takiego wymiatacza i jest strasznie podjarany.
Tą część udało wam się pokazać bardzo dobrze :)

 

W miedzyczasie do osrodka szkoleniowego wkrada sie inny agent (wrogi systemowi) (to jest to ujecie z niktowizorem, nie za bardzo wyszlo, mialo byc widac ze takich pokoikow jest duuuzo) uploaduje wirusa do sytemu komputerowego i naszemu kandydatowi wali się w bani:d

Ja się nie kapnęłam że tam jest drugi człowiek. A jako że kandydat już od początku miał trochę nawalone w bani, to to nie robiło takiej różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dzięki! I faktycznie, o fabule wolałbym (wolelibyśmy) za długo nie dyskutować, ten projekt był totalnym spontanem, w ciągu 5 minut w przerwie zdecydowaliśmy, że robimy i cześć:D

 

Jonek, dzięki! No właśnie na tych monitorach miały być, a miały, czasu nie starczyło.

Ale masz 100% racji z tym level-upem:D

 

pozdrawiam!

i Artur też pozdrawia!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postac wyglada jakby miala maly paraliz twarzy , no i lekkie objawy epilepsji. troche nie rozumiem dlaczego robic animacje czegos co mgloaby byc duzo szybciej i lepiej zrobine w live action. gdy zbyt blisko zblizyc sie do realizmu to bardzo rudno jest osiagnac dobry efekt

Reszta bardzo mi sie podoba, zarowno koncepty jak i finalny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję. ukonczyliscie to! co jest najtrudniejsze:) animacja postaci moglaby byc lepsza, na nia postawilbym glowny nacisk. model, koncepty -miodzio!

a i jeszcze jedno, teaser jest bardzo fajny i ciekawszy od pozniejszej animacji. Co do animacji postaci, to faktycznie jest zle zrobiona pod wzgledem poparwnej fizyki itp. ale widze ze mimo to zostal uchwycony charakter bohatera. Mysle ze jak popracujesz nad typowo fizycznymi zagadnieniami to latwiej bedzie Ci przekazac emocje, do ktorych ewidentnie masz wyczucie!

Edytowane przez i-riss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności