Skocz do zawartości

Wiz: Dom jednorodzinny


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemna wizka, fajne kolorki i swiatlo. Troche dziwna ta szklana balustrada przy schodach, ani sie za nia zlapac, jakos malo praktyczna (ale rozumiem ze to wymysl architekta nie twoj). Trawa do zwykly displace czy jakis inny patent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie widzi do końca, troszkę chyba za jasno. Bardziej poszedłeś według mnie w fotorealizm, niż chęć przedstawienia produktu. Chodniki przepalone, balustradęna schodach ledwo widać... troszkę mi się wydaje, że to nie to, przynajmniej jako klient osobiście nie byłbym zadowolony. Proszę traktuj to jako twórczą krytykę, a nie złośliwość. :)

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Ewert - jest mało bo miała być tylko elewacja z przodu. Było drugie ujęcie ale nic nie wnosiło dla inwestora więc zrezygnowaliśmy. Wizka miała pokazać zmiany wprowadzone na elewacji. Zieleń rzeczywiście trochę wyszła kiszkowato ale tyle potrafiłem tylko wyciągnąć z nieoświetlonych zdjęć krzewów.

Xizor - reinhard

Pawelkos - architektura nie moja jak pisałem. Takie mydło i powidło. Trawa to disp

mkeruj - dzięki. Kiepskie ustawienia były ale dach wydaje mi sie ok.

_Orion_ - co jest płaskie? Gdzie trzeba było to tam disp jest czyli trawa i kostka na jezdni. Może kostka nie wyszła super wypukła ale taka wcale nie jest.

pressenter - to miał być taki mój fotorealizm. Tak naprawdę wszystko miało być szare (takie materiały mają być użyte) ale okazało się, że zostało to dobrze przyjęte. Kolor zrobił swoje jak i te przepalenia

Touch - dzięki wielkie. Szkło zawsze mi sprawiało problemy. Mam nadzieję że znajdę kiedyś złoty środek na nie

hcpiter, pionix - dzięki i wiem wiem

 

Edit: _Orion_ - rynna pozioma leci za deskami a odprowadzenie w ścianie. Tak jest na każdym z dachów tam.

Edytowane przez Tores
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności