Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A4


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy ja wiem czy nie ma co oceniac ... moja maska przy pirwszej probie modelowania auta ... byla znacznie gorsza :) zeklbym ... diametralnie ... co mozna wiecej rzec o szescianie z jednym swep segmentem zeby byla ogragla oczywiscie ;)

 

jak narazie ladnie .... zobaczymy jak bedzie dalej

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no,no, narazie to tu dużo nie widać, ale obleci, rób więcej i dawaj rendery. Może niedługo zobaczysz tutaj jakieś moje pracki, jak je zobaczysz to ci pała zęby wybije, prześlij mi na mejla rzuty tego samochodu i jakieś inne jak masz i jeszcze przyczaj sobie stronke. http://www.the123d.com/galleries/scenes.html, wypas nie???

Jak dobrze wszystko pójdzie będe miał stałe, ale to nic pewnego

 

No to narka I 3maj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie odrazy rzucilo w oczy to miejsce gdzie beda boczne szyby(tam u gory) jest to bardzo kwadratowe a chyba takie byc nie powinno. Tam gdzie jest maska i miejsce na przednia szybe tez jest cos nie tak. Ale idzie ci to szybko i dobrze, dlatego mam nadzieje ze model bedzie na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skończyłem tył, jest poprawiony dodalem tylne światło ktore diametralnie zmienilo wyglad bagażnikia i teraz pracuję nad tylnym zderzakiem. ALe jest on bardzo dziwnie wyprofilowany i juz wiem ze bedzie to wymagalo duzo pracy.

 

Jeśli chodzi o łączenia to wykonałem je poprzez wyciąganie krawedzi do srodka samochodu na styk z sasiadujaca czescia.

Karoseria sklada sie z kilku segmentow identycznie jak w oryginalnym wozie.

 

Mam jedno bardzo wazne pytanko

O co chodzi z innymi typami renderingu tz. Bezier itd

Czy one sa juz w maxie, czy je treba zainstalowac, skad to wziąść???

Tylko prosze mi sie tu nie smiac bo widzialem glupsze pytania i o bardziej banalne rzeczy.

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności