Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Yamaha v-max 2009


pablo_111

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Naprawdę fajny model, ale co do renderu to te przybrudzone opony jakoś tak dziwnie kontrastują z superczystym motocyklem. Gdybyś tak przykurzył odrobinę całą resztę to by było super :D a i jeszcze to pewnie kwestia oświetlenia ale czarny materiał jest trochę za mało czarny a "chromowane" elementy trochę za bardzo beżowe.

 

pozdrawiam i gratuluję fajnego modelu :D

 

Edit:

i jeszcze jak byś był tak miły i pokazał siatki, bo chętnie bym podpatrzył co nieco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wiem czy przesadzę ale ja daje 5*. To jest na prawdę dobre, popraw go troszkę wedłóg powyrzszych porad kolegów ale jest naprawdę wymęczony. Gorsze rzeczy na fronta tu były pakowane więc może nikt mnie nie powiesi za tą ocenę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie;)

Dziękuję wszystkim za komentarze i rady co do mojej pracy ale szczerze mówiąc to tyle czasu nad nią spędziłem że chyba już nie będę do niej wracał. No może jeszcze tylko pokażę siatkę chociaż pewnie nieźle po mnie za nią pojedziecie ponieważ jakoś nie bardzo zwracam uwagę aby siatka ładnie wyglądała, najważniejszy dla mnie jest efekt końcowy a z tego co piszecie model jest chyba udany:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności