Skocz do zawartości

Avatar - koncepty postaci i twarzy


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, że film Jamesa Camerona jest w tej chwili "na fali", kolejny news poświęcony filmowi "Avatar". Na łamach ZBrushCentral pojawił się bardzo ciekawy wątek z konceptami twarzy i postaci z filmu. Zamieściła je osoba bezpośrednio pracująca nad filmem.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=946

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

używanie Zbrusha, Maxa etc..na potrzeby tępawej gawiedzi od flmów sf czy gier - gdzie jest wszystko, oprócz wyobraźni, to jak używanie Ferrari do wożenia kartofli na targ.nie znam innej dziedziny, gdzie tyle osób na całym świecie wali dokładnie jota w jotę to samo.wcielenie banału i braku inwencji.....a te programy mogą dużo więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz naveth niewazne co napiszesz co pokazesz, avatar ma to "cos" co pozwala mu zarabiac, nieistotne co to jest, spojrz na to w taki sposob iz ludzie w idac do kina stali sie bardziej wybredni niz kiedys i napewno trudniej ich zachecic do pojscia do kina wiecej niz jeden raz, ciekawe ilu ludzi poszlo ponownie na avatara pomimo ze juz na nim byli....

 

sztuka zarabiana polega na tym aby cos pokazac, jakbys wywiesil swoje majtochy na ekranie kina to raczej nic by nie zarobily...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naveth

Czy jest coś złego w komercji? Idąc takim tokiem rozumowania powinienem być zmartwiony jeśli moje prace podobały by się ludziom. Czy film jest dobry to nie wiem, prawdopodobnie zobaczę go jak wyjdzie na DVD, wtedy sobie wypożyczę, a jakoś do tej pory, specjalnie się nim nie interesowałem.

Sztuka dla ludzi. Dobry film to nie koniecznie taki po którym widz przeżywa katharsis czy duchowe rozwolnienie, co nie znaczy że jest źle jak coś takiego ma miejsce, człowiek lubi jak mu igrać na emocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki w Polsce będzie takie myślenie jakie przedstawia naveth nikt nie nakręci tu filmu z efektami i animacją na poziomie bo po prostu nie da na to pieniędzy. Niestety to przykre więc mam nadzieje ze chociaż hardkor 44 jakoś wypłynie i PISF da na to tyle kasy ile realnie trzeba dać na taką inwestycję. A komercja jest hasłem rzucanym przez ludzi którzy nie pracują w danej branży muzycznej filmowej itd. i wypominają tym co tam siedzą ich zarobki. Ja mówię nie gderać tylko robić i nie mieć pretensji... Ps. Avatar dla mnie wypas po całości i idę drugi raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności