Skocz do zawartości

[WIP] Obiekt 3D : SA vz 61 Scorpion


Eric_Draven

Rekomendowane odpowiedzi

Mało wipów na forum. Nie ma sie nad kim znęcać to dam model nad którym ostatnio pracuje. Wsparcie się przyda bo coś czuje że mi proporcje gdzieś poleciały a nie wiem gdzie. Oczywiście sporej czesci detali nie ma jeszcze, no i to samo hp w tej chwili ale może coś zauważycie.

 

Planowane są 2 wersje o ile mi pary wystarczy. Druga to uber mega tactical jak na tej replice:

http://www.ikup.cz/upload/41792/AM2_273723.jpg

 

Ale dość biadolenia o pupie maryni. Model:

scorpionv.jpg

Edytowane przez Eric_Draven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spoko ze trochu tlustszy niz na refce too mu napewno zrobi dobrze, jedno mi sie tak napredce rzucilo w oczy ten slimak u ciebie (od zamka?) trochu nie dalo by sie tym przeladowac jakis plaski trochu, ale to tak po predce bo dopiero wstaje z leza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... no tak to jest MOC ;) Jedyne czego się dopatrzyłem to brak żłobień na chwycie (powinny być 4 pionowe żłobienia w dolnej części chwytu) Powodzenia zapowiada się ekstra zasadniczo to już jest ekstra... Ciekaw jestem modelu LOW. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrum - True, będą ale zrobie je już na bumpie. nie bede modelował, szkoda nerwów.

Hatred - O, i o taki koment mi chodziło! Dzieki niemu poprawiłem jeszcze 3 inne rzeczy :D

Szerszy chwyt, babol przy wejściu lufy i babol na kolbie :D. Po za tym. Tak to zamek. Powinno wystawać bardziej ale normalnie sie łapie z góry za obie strony i ciągnie wiec nie musi bardzo wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik zacny. Kolba jest grubsza niz na referce, ale pasuje. I przeson troche kolimator z szyna do tylu, zeby kolba mogla sie otwierac. Pozatym odciazy to troche przod i tez bedzie dobrze wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich zadowolę tym razem ;). będzie wersja z koli i bez na baze dam jedną teksturke na atachmenty drugą i po problemie. mi też troche sie przestały bajery podobać, ale zobaczymy jak dalej wyjdzie. z FPP nadal fajnie wygląda, więc zostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modelu podstawowego jest dobry a nawet bardzo dobry.

 

co do modelu zmodyfikowanego zauważ że nie da się otworzyć kolby. bo jest za krótka i kolminator przeszkadza. popraw to będzie lepiej. czepiam się szczegółów ale to detale czynią efekt :)

 

Czekam na poprawkę i tekstury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja. rozjaśnię. z kontrastami też coś zrobię. Jakoś trzeba złamać tą jednolitą kupę metalu.

Dzieki za rady :) Myśle jeszcze o jakimś paintjobie. nie widziałem jeszcze skorpiona tak zrobionego

 

E; model idzie do katalogu "wieczny WIP" ;) nie bede miał czasu go dokończyć.

Edytowane przez Eric_Draven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega gniotem są animacje i głosy. reszta może być. No i też nie jest to FPS, pomimo że tak wygląda/ma podobną mechanike. To już symulator, a na tym polu konkurencji nie ma. A tak wracając do grafiki w Arma, tragedi nie ma jeśli chodzi o pojazdy i tekstury postaci. A reszta ma strasznie nierówny poziom. Dobra refka jeżeli chcesz konkretny model podpatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie broń jest całkiem git jako model wyrwany z kontektu, byc moze do gry trzeba by cos tam jeszcze pomaziac czy cos, jedynie moze jakies jeszcze ujęcia inne czy oswietlenie by sie zdało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

wygląda wporzo moze jedynie ta fersnelowa poswiata drzaznic ale w grach tak tez robią, przy okazji jak sie tym szaderm bawiles to czy u Ciebie w edytorze materiałów są widoczne miniaturki textur tak jak na obrazku z tym motorekim z ich strony? bo u mnie ni ma tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrego modelu, aż chciało by się go zobaczyć w akcji :)

 

Oh czuje tutaj prosa ;) skorpion w CoD4 to nie broń dla byle kogo :p

Ja w MW2 nie grałem, może kupie jak stanieje, choć boli mnie strasznie brak dedyków, ostatnio w CoD 4 to tylko na modach siedzę, głównie to rsm, czasem star wars i gungame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności