Skocz do zawartości

Wiz 3D. Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

To twoja kuchnia? bo moja nie pamięta takiej czystości i połysku jak u Ciebie..albo daj namiar na sprzątaczkę : )

 

Super projekt i wykonanie! Zaokrąglony blat przy ścianie - genialne.

 

Zastanawia mnie tylko jedno ... a mianowicie jak otworzyć szafki i szuflady? nie widzę żadnych uchwytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci uchwyty, już dawno wprowadzono na rynek system clik clik , naciskasz i się otwiera. Troche techniki i się człowiek gubi, co? ;)

 

To twoja kuchnia? bo moja nie pamięta takiej czystości i połysku jak u Ciebie..albo daj namiar na sprzątaczkę : )

 

Super projekt i wykonanie! Zaokrąglony blat przy ścianie - genialne.

 

Zastanawia mnie tylko jedno ... a mianowicie jak otworzyć szafki i szuflady? nie widzę żadnych uchwytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak właśnie dokładnie tak to działa - clikclik.

 

To nie moja kuchnia - ale fakt przydałaby się tak czyściutka.

 

Ps. W wiz chodzi o to, żeby było właśnie czysto, ładnie ;) - to się po prostu ma sprzedać. A kto by chciał mieszkać w brudnej kuchni...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

kurcze faktycznie...nie pomyslalem ze clik moze rozwiazac sprawe :) zwracam honor.

 

ps. Wiem ze w wiz ma byc czysto :) tylko wyszedlem wlasnie ze swojej kuchni i tak mi sie zamarzylo zeby u mnie tak pieknie bylo ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba, i faktycznie fajna opcja z zaokraglonym blatem :) troche "kosmicznie"... jedyne co mi nie odpowiada w tego typu wizualizacjach to zapalone lampki...przeciez wszystko jest ladnie oswietlone, wiec moim zdaniem IES sa zbedne :) nocna wizualizacja to inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nie zgadzam, zapalenie halogenów jest ważne, gdyby tego nie było, raczej nie zczaiłbyś, że w ogóle te halogeny tam są. zwłaszcza klient powinien to widzieć, że tam się świeci. mi nie pasuje ta ścianka, z wpuszczanymi półkami i tym czymś co się wysuwa. robić ścianę, pewnie z karton gipsu, pustą w środku, tylko po to, żeby dać kilka półek na solniczkę i pieprzniczkę, i to coś, co się wysuwa, to chybiony pomysł. a tak to wszystko bardzo ładnie, najbardziej podoba mi się lodówka na wina, chociaż, ja bym wolał browarki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualka świetna, aż się czuje lato.

Jeśli to Twoje dzieło to mam sporo uwag co do błędów projektowych - jeśli nie Twoje to jeszcze lepiej ;)

 

- zaokrąglony blat przylegający do samej ściany to ciągły syf w szczelinie i wylęgarnia bakterii

- zupełnie niezagospodarowana góra

- wnęka z 2 ujęcia na wprost też jest nieprzyjemna

- wnęki z g-k na przyprawy itp w kuchni się nie sprawdzą bo kto je będzie ciągle malował

- mikrofale czy piecyki raczej nie powinno się montować w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń chłodzących

- po wyjęciu gorącego naczynia z piecyka powinno być blisko miejsce (dużo miejsca) na łatwe i szybkie odstawienie na blacie, a tu go jest mało

- system klik klik w meblach z lakieru przekształca się w użytkowaniu w system klap klap :) ja zrezygnowałem z tego patentu w swojej kuchni na szczęście przed montażem

- nie wiem gdzie jest zmywarka ale gdy będziesz musiał zaprojektować kuchnię to zlokalizuj ją w sąsiedztwie zlewozmywaka (rada dobrego wujka)

 

Ale nie słuchaj mnie, wizka jest bardzo spoko a mi pozostało zboczenie zawodowe z dawnych lat.

Edytowane przez mjasinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest tu tylko Wiz ;), ale...

 

- wnęki wyłożone są także granitem (ujęcia niestety nie pokazują tego do końca)

- zmywarka jest "najbardziej" po lewej, czyli najbliżej zlewozmywaka.

 

Co do IES`ow to też jestem zdania, że w ciągu dnia nie do końca to pasuje.

Ale jak tu zrobić klientowi dwie wersje - skoro wiadomo, że chodzi o koszta ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy - super

 

drugi - troche nudnawe ujęcie i niepotrzebnie eksponije te wnęke na wprost kamery. Denerwuje mnie klamka od okna i lampki (chyba) wystające z góry. odrobine szerszy kadr troche by osadził te elementy w kontekscie.

 

Ogólnie bardzo ładne to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności