Skocz do zawartości

CorelDRAW Graphics Suite X5


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Corel zaprezentowała dzisiaj nowy pakiet oprogramowania z serii CorelDRAW Graphics Suite X5. Pakiet zawiera nowe wersje programów: CorelDRAW® X5, Corel® PHOTO-PAINT™ X5, Corel® PowerTRACE™ X5, Corel CAPTURE™ X5 oraz Corel® CONNECT.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1038

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tez wole illustratora ale Corel wcale nie jest taki zly. Na corelu chociazby mozna prosta broszurke zlozyc a Illustrator kleka bo nie obsluguje wielu stron i trzeba kombinowac jak kon pod gorke. Ja wiem ze jest Indesign, tylko ze jak mi sie trafi raz na 2 lata 15 stronicowa broszurka to troche drogo wychodzi zakup licencji ;)

Ale jak juz jestesmy w temacie - zna ktos moze jakis konwerter cdr do ai? Druga rzecz to kalendarze - do corela kiedys mialem swietny skrypcik generujacy kalendarze - zna ktos cos takiego pod illustratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor, to był sarkazm? :D

 

Nie, po prostu autentycznie bardzo dobrze sie na nich pracuje. Zawsze spotykam sie z drwinami z tego softu. Mysle, te opinie wyrazaja osoby ktore kompletnie nie znaja pakietu i lubia sie posmiac by poczuc sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi poprawiłeś mi humor :] ....Nezumi;899487 napisał:" zna ktos cos takiego pod illustratora?"

Illustrator CS4 potrafi otworzyć CDR bez problemu, ale nie miałem okazji sprawdzić wcześniejszych wersji.

 

ta potrafi tylko zalezy kotra wersja cs 1 tez potrafi otworzyć Corela :DD:D::DD

tylko zawsze jest ale.. czy dobrze

dobry jestes hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zawsze jest ale.. czy dobrze

Ano wlasnie... Najlepsze sa dokumenty z przezroczystoscia, cieniami i innymi efektami... To raz. A dwa - teraz nie tracac dobrego humoru zapisz sobie cos w corelu z illustratora...

Korzystajac z okazji ubawie cie jeszcze bardziej - moi klienci nie raz nie dwa chcieli juz pliki cdr z praca (bo sobie pan klient chce po wszystkim zmienic tekst na przyklad bez placenia mi za to...), podobnie jak dostarczali materialy w cdr. W teorii to i corel otwiera ai i illustrator cdr, tylko ze w praktyce to lepiej miec obydwa programy zeby nie osiwiec. Mozna jeszcze przerzucac sie dokumentami o formatach ktore znaja obydwa programy, ale jesli chcesz zachowac mozliwosc edycji... No nie zawsze jest to takie proste.

 

Tym niemniej ciesze sie ze poprawilem ci humor :D Moze w tej radosci podpowiesz mi jeszcze o tych kalendarzach? ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja na corelu, składałem folder 40str. - da się:) plik miał ponad 1gb wczytywal sie 20min, ale jakos poszło. Jako ciekawostkę mogę napisać, że drukarnia która drukuje etykiety na praktycznie każde piwo w Polsce, też składa wszystko w corelu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności