Skocz do zawartości

Teczka 2D : ArchiSphera


ArchiSphera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zainteresowałem się jakiś czas temu grafiką ;) a ponieważ chciałbym się trochę bardziej rozwinąć to zdecydowałem się pojawić tutaj pośród ludzi którzy znają się na rzeczy. Mam nadzieję, że będzie to doskonała okazja by dowiedzieć się co powinienem u siebie poprawić.

 

Oto parę moich pracek ;)

diabel2copys.jpg

 

diabełek

wampir3.jpg

 

 

wampir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Standardowo, zaczynasz jak kazdy.

 

Czyli od dupy strony ;)

Wiem, ze to zmudne i nudne, ale trzeba meczyc podstawy, dopiero pozniej brac sie za tego typu prace. Inaczej proces twej nauki znacznie sie wydluzy. A w przyszlosci docenisz te szesciany, walce, elipsy cwiczone proste krechy, ktore robiles ( o ile sie za to wezmiesz )

 

Nie ma drogi na skroty, chcesz byc dobry, to musisz wziac tylek w troki i do roboty, rysunek i malarstwo to swietna zabawa, ale zanim zaczniesz sie tym bawic musisz wylac sporo krwi na papier.

 

 

P.S Dopoki nie bedziesz wiedizla, jak wlasciwie korzystac z fotograficznych refek radze rysowac z natury, takie kopiowanie plam niewiele cie nauczy. Bylem w twoich butach wiec wiem o czym mowie, ciao. ( Uklony dla Prrszalonego za ostre wybudzenie :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i WIP samuraj cóż z nim zrobić ? ;>

 

Na razie sobie odpuść.

 

Te szkice trochę chaotyczne, musisz uporządkować kreskę, bo nie wiadomo co gdzie ma być, ale fajnie jeśli z natury.

Posiedź nad jakimś ćwiczeniem dłużej niż 15 sekund, chętnie bym zobaczył jakieś studium anatomiczne, albo chociaż jabłko, czy żeliwny imbryk .

Na tym etapie daruj sobie bazgranie z głowy, bo i tak wyjdzie ci źle, nawet jeśli będziesz myślał, że jest inaczej, sam przez to przeszedłem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie prace (a przede wszystkim szkice) poza gepardem i twarzą księżniczki są oczywiście z wyobraźni. Jeżeli chodzi o kreskę to może rzeczywiście powinienem z nią zrobić ;) Postaram się coś zrobić z natury ;)

 

Dzięki wielkie za przydatne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wodą da sie ale wychodzą brudne kolory ;)

jak rozrobisz z medium tak 2/3 medium 1/3 farby (po próbuj proporcje podaje na oko) żeby powstała ci ładna transperowna masa(jakbyś opacity w Photoshopie zmniejszył)

i nakładasz możesz wałkiem nie powstaną zacieki :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg co im się wszystkim stało? biedaczyska...

W pierwszym najfajniejszy jest guzik... za dużo botoxu w ustach, nos w miare się broni...

W drugim już lepiej, oko poleciało, w sensie przekrzywilo się i jest za daleko od nosa dziwnie to wygląda, bezsensowny jest ten mega ostry cień, który spłaszcza Ci pozostałe elementy obrazka... dziura, dziura... mógłbyś mocniej skontrastować samą twarz, najlepiej wyglądająca mordka ale jeszcze pracy trzeba...

Ostatnia wygląda jak karykatura, mega skrzywdzone dziewczę, którą wykrzywia po jakiś dropsach... pozdro ćwicz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory w ostatnim są straszne. mogłeś na końcu pobawić się levelsami lub dopasowaniem kolorów lub czymkolwiek :)

 

co do poprzedniego postu podobają mi się portrety. W ogóle ta zabawa tym programikiem do malowania jest ok, ale zawsze możesz nieco podrasować te rysunki w ps :)

co do ostatniego portretu w tym poprzednim poście: następnym razem spróbuj zacząć malować na szarym tle :) zobaczysz jak przyjemniej sie maluje, kiedy kontrast między czernią brusha a bielą podkladku jest mniejszy :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności