Skocz do zawartości

Layout: prywatne portfolio


nonejm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, próbuje od jakiegoś czasu sklecić swoje portfolio, na chwile obecną taki prosty layout zrobiłem. Cała stronka docelowo będzie chyba we flashu. Liczę na konstruktywny feedback z waszej strony, bo ja już się za długo na to patrzyłem. Co pozmieniać, co zostawić, jakie wrażenia ogólne?:)

 

layout2s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A weź wyłącz wszędzie efekt Inner Glow i pokaż jak będzie wtedy wyglądać ?

 

To tak jakbyś powiedział komuś kto robi wizki: "A weź wyłącz to GI i pokaż jak wtedy będzie wyglądać". Czemu patrzeć na projekt przez pryzmat technik czy środków użytych do jego powstania ? Takie podejście prowadzi jedynie do suchej, technicznej gadaniny. Nie tędy droga. Nie można pisać: "nie używaj bevela", "nie używaj glowa", "nie używaj photoshopa tylko XXX", to ścieżka do zagłady ;)

 

Projekt nie jest może super-oryginalny, ale za to prosty i czytelny, jak na portfolio, całkiem spoko. Może jakaś nutka "indywidualizmu" by się faktycznie przydała, jakaś fakturka tu i tam, żeby przełamać te gradienty. Nad wyrównaniem niektórych elementów względem siebie też bym posiedział.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ooo.. kogóż ja tu widzę :)

IMHO za małe światła między literami w menu. W ogóle czcionka też niespecjalna.

Nie jest źle, ale wiem, że stać Cię na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vorek - Po części masz rację, ale po prostu dla mnie za dużo tego "blasku", głównie spowodowanego przez inner glow. Wydaje mi się, że lepiej by wyglądała bez tego, bo tak to rzeczywiście bardziej nadaje się to na sklep z neonami. A ja po prostu chciałbym zobaczyć jak będzie się prezentowało bez tego efektu, bo samemu od nowa tylko dla zobaczenia to nie chce mi się podobnego layoutu robić :-)

 

Co do samego projektu, to zlikwidowałbym to ciemne tło pod napisami: "about", "webdesign" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy layout powstalł, w troche innym stylu. nie wiedzialem ze tak ciezko jest stronke dla siebie zrobić..

Hehe, najciężej, bo czas i klient Cię nie gonią, więc kombinujesz i upiększasz bez końca... znam to z autopsji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w portfolio liczą się prace, dlatego najwazniejsz by bylo i to jak najprostsze, nie przeszkadzajace ogladac dobobek.

 

Niby tak; z drugiej strony jeśli strona jest zrobiona ładnie i jest zaawansowana technicznie, nie tracąc jednocześnie nic z prostoty, stanowi niezłą wizytówkę grafika.

 

http://www.templatemonster.com/website-templates/22097.html podam tą jako przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności