Skocz do zawartości

Pojazd 3d: 1940 Tatra T87 sedan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do zaprezentowania scenę oraz rendery studyjne samochodu Tatra T87.

Pojazd produkowany między 1936–1950 rokiem, wyprodukowano 3,056 z czego 97 trafiło do Polski. Dom aukcyjny Wright wycenił wersję z 1940 roku między $150,000–200,000.

 

Fotografia mostu Karola w Pradze za uprzejmością Hannes'a Runelöf'a (link do portfolio)

 

exterior.jpg

tatra_studio_01.jpgtatra_studio_02.jpg

tatra_studio_03.jpg

 

Czekam na wasze opinie.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praga milutko zmiękczona;p, co daje klimacik i plastyczność - światła działają kojąco na zmysł krytyki;p Szkoda, że lekko nie rozjaśniają bruku.

Auto wydaje się być "puste i nierealne" z powodu tego, iż zbyt nachalnie prześwituje kratka z tyłu i przodu, a drzwi sprawiają wrażenie, jakby nigdy nie były otwierane - za mocno spasowane:p Wrażenie to potęgują dziwnie osadzone klamki.

Jak dla mnie, ogólnie bardzo pozytywnie, szkoda, ze zabrakło artystycznego nieładu;p

 

pozdro!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło. choć wole screeny ze studia jakoś. takie ustawienie nie pasuje mi do czasów tego autka. Zbyt współczesne.

 

Juz wiadomo jakim samochodem jezdził iron man :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałęm że Czesi kiedyś taką brzydotę produkowali. Na pierwszym obrazku widać pogięte drzwi i jakiś dziwny matowy kolor przy elementach wokół szyb. Te wstudiu znacznie lepsze wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki za komentarze!

Potraficie człowieka sprowadzić na ziemie :D

Jako, że to mój 3ci samochód w życiu spodziewałem się wytknięcia błędów za co dziękuje. Mam nadzieję że następny pojazd jaki zrobię będzie zmontowany jak trzeba.

 

edit:

jeszcze dodam że rendery robione pod mentalem

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik ladny, choc drzwiczki chyba rzeczywiscie torche za mocno spasowane. Pierszy tender mi sie nie podoba z tego wzgledu, ze za atrapa nic nie ma i przeswituje bruk, a poza tym oswietlnienie nie pasuje mi do otoczenia ( czy scena jest swiecona taka sama hdrka jak zdjecie tla - bo mi sie wydaje ze jest swiecona kilkoma sztucznymi swiatlami). Rendery studyjne bardzo ladne, najleszpy drugi render (1. stydyjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności