Skocz do zawartości

.PSD Photoshop 6/2010 - pobierz za darmo!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zostało udostępnione pierwsze darmowe wydanie magazynu .PSD Photoshop. Magazyn można pobrać ze strony w formacie .PDF. Wydanie 6/2010 poświęcone jest programowi Photoshop CS5 oraz pracom grafików z agencji reklamowych. Od dziś również każde kolejne wydanie .PSD będzie darmowe i w takiej właśnie postaci.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1159

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marek G: O proszę, zaraz się przyjrzę bliżej.

 

No ja nie jestem aż taki krytyczny, artykuły raczej nie są pod osoby, które mają w paluszku czy to Photoshopa czy inne narzędzia.

 

Jednak wcześniej można się było zastanowić czy warto kupić, cena nie była tania. W tej chwili otrzymujemy numery za darmo. Troche artykułów jest. I nie są złe w mojej opinii. Coś tam da się wybrać. No i nie są to tylko tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszytko co za free warto bedac poczatkującym wciągnąć. Ja oceniam takie gazety jak computer arts czy psd bardzo nisko z czysto profesjonalnych względów.

 

Czasem musze zatrudnić grafika albo wziazc kogos do wspolpracy, wtedy ogladam pozostałości po tutorialach z tych gazet w portfolio. Nic nie marnuje czasu młodych ludzi tak, jak "jak zrobić kreatywną..." itp. to są rzeczy ktore strasznie szkodzą rozwijającym się projektantom. Uczą ich stosowania upośledzonej formy w zamian za treść i prowadzą do wielu nieporozumień na płaszczyźnie wykonawca odbiorca.

 

No a na dodatek ten klejnot w postaci artykułu prestiż w reklamie. Masakra, najgorsze co mozna zrobic to czytać to co koles pisze i pokazuje. jest w polsce sporo fajnych agencji i freelancerów ktorym mogli pokazac (np. ars thanea, mamastudio, czy ekipa mająca kiedyś beestudio), a nie jego. taki koleś obsługujący króla sedesów i królową pasztetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wcześniej można się było zastanowić czy warto kupić, cena nie była tania. W tej chwili otrzymujemy numery za darmo. Troche artykułów jest. I nie są złe w mojej opinii. Coś tam da się wybrać. No i nie są to tylko tutoriale.

 

Dokładnie:] Dla mnie ten magazyn też kojarzył się z lekką amatorką więc go nie kupowałem. Ale jeśli teraz jest za darmo to będę sprawdzać nowe numery, tylko żeby ktoś o nich przypominał - np. tutaj w newsach;) Jak na darmowy magazyn jest całkiem wporzo - przynajmniej z tego co na szybko zdążyłem przeglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio odpalilem cs4 i jak mi wklejal 3-4wolniej pliki ze screenshootow niz kolego psd7 to odpuscilem poznawanie nowości w tej kwestii, wystarczy mi opinia pana z nvidii ze cs5 jest niesamowity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f

...a tu ju jest argument... od tego bym zaczął, czyli pieniazki w błoto, teraz szkoda bedzie taka sama ale kieszeń nie przetrzepana... też mnie zawsze zastanawiało dlaczego to tyle kosztowało... teraz wiem ...żeby w końcu zaczać rozdawać za darmo...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: Ktoś używa CS5? Jakie wrażenia?

 

Znajomi z pracy już trochę sprawdzali, i są pod dużym wrażeniem. Przynajmniej jeśli chodzi o Indesigna i Photshopa [na nich się skupili]. Szybkość pracy taka jak w CS4, za to kilka interesujących narzędzi doszło. Z ich wypowiedzi wynika, że 5 będzie ciekawsza od 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności