Jump to content

KICI

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About KICI

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Opole
 1. Co tu pisać... szacun. Jest gdzieś "lista płac" dostępna? :-)
 2. Ogrom lokacji z ogromem detali. Mega. Bardzo fajnie wyszedł ruch postaci. Nagrany mocap mocno trzeba obrabiać po nagraniu? Jego obsługa to pewnie własne - wewnętrzne oprogramowanie? A jak z mimiką? Ta kamerka z mocapu jest potem wykorzystywana w 100% czy trochę czyszczona, korygowana? A może służy raczej jako referencja?
 3. KICI

  The LOOP

  Remake Katedry? ;-) Technicznie - szacun.
 4. Kiedy kolejna legenda? I co tym razem?
 5. Smok "przewija się" w TWARDOWSKY 2.0. Delikatnie ale jest :-)
 6. Kalka kalką a ciekawe jak sama historia. Ktoś oglądał?
 7. Trochę nie kumam czemu niektórzy się tak mocno spinają. Nie wiem czy dobrze rozumiem założenia legend, ale odbieram je jako pastisz różnych gatunków filmowych z mocnym przymrużeniem oka. Do tego, to dobre przygotowanie do czegoś poważniejszego (bo chyba trudno byłoby zaistnieć Wiedźminowi w takiej konwencji, przynajmniej w Polsce, a już na pewno na tym forum ;-)) Załóżmy, że mam takiego wieloryba klienta jak Allegro, które wykłada dużą kasę i chce zrobić swoją reklamę. Pozwala na formę i rozmach w FX jakiej w Polsce nie było a do tego top aktorzy. Po pierwszym odcinku ilość osób która to obejrzała jest zdecydowanie większa niż zakładano. Na pewno ma to swoje przełożenie na samą reklamę Allegro. Nie ma? To teraz co? Nie robić więcej bo jest garstka ludzi którym się to nie podoba? No sorry. Miałby to głęboko wiadomo gdzie ;-)
 8. Ciekawe kiedy nie będę mógł w starym CS otworzyć pliku zapisanego w najnowszej wersji...
 9. To trochę wygląda jakby miało być stylizowane na pierwsze części filmu. Tylko, że chyba coś nie zgrało... a ten ruch kamery jest denerwujący.
 10. Eee... że co? książka? z taką pompą? ...że jak? że w pdf? ale czasy... fajowe... ;-) Teraz jeszcze w tym pdf''ie ruchome ilustracje by się przydały...
 11. Gratuluje ukończenia filmu. Wyszło bardzo ciekawie. Mnie film bardzo wciągnął, szkoda że nie jest dostępny w lepszej jakości. Trochę drażniące są ugięte nogi w kolanach bohatera, ale za to "kabel" podpięty do hełmu robi rewelacyjną robotę ;-) Koniec trochę rozczarowuje. Pozdrawiam.
 12. Pierwszy trailer mnie zniszczył. Ten też jest dobry, ale po pierwszym to już nie to...
 13. Czym robione te włosy i czym renderowane?
 14. Ta.. Dziwne trochę. Ja zapłacę. Kupie DVD czy coś. Zapłacę za transmisję online. Nie ma? Hm...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy