Skocz do zawartości

Odtwarzacz Mp3/Mp4


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję właśnie jakiegoś niedrogiego (do 300zł) odtwarzacza Mp3/Mp4. Zrypał mi się stary Sony Walkman NWZ-B133, a że tylko rok gwarancji, trzeba znaleźć coś nowego:)

Znalazłem na razie:

odtw.jpg

 

Creative'a już kiedyś miałem i byłem bardzo zadowolony, więc na dzień dzisiejszy jestem najbliżej wyboru właśnie któregoś z dwóch tej firmy.

Z Sony szczerze mówiąc byłem również zadowolony... dopóki działał i nie trzeba go było resetować co jakiś czas.

Co do iPod'a zaś... coż, dużo dobrych opinii na temat dźwięku, raczej trwała obudowa, za to brak wyświetlacza, tylko 10godzin odtwarzania i doszły mnie też opinie dotyczące problemów z użyciem innych słuchawek niż producenta ze względu na inne wejście i słabą dostępność przejściówek.

Mam nadzieję, że polecicie może też coś od siebie?:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

za ta kase masz wybór spory. Ja bym bral cos min. 8gb z ekranem na kilka linijek. Czyli z Twojej listy Zen Style. Jak kiedyś usiądziesz na wyswietlaczu i pęknie będziesz miał IPoo Szufle taniej o 70pln ;)

 

osobiscie mam tego: TEN ale ma starszego brata: TAMTEN nie wiem jak dzwiek, nie słucham opery podczas biegania, jest tani wiec sie nie cykam ze sie gdzies wy.. po ciemku i zniszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakis czas temu szukałem i zdecydowalem sie na meizu m3, ale jest juz niedostepny. Napewno nie kupiłbym creativa, za to moge polecic SANDISK SANSA FUZE, koleżanka ma sanse clipa i jest bardzo zadowolona, fuze ma duzy wyswietlacz i micro sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kupować byle co nie ma co .

Z doświadczenia mogę tylko dodać

miałem kiedyś meizu m(coś) . - dźwięk rewelacja + super słuchawki . Niestety zabaweczka delikatna i w kieszeni od kluczy mi sie na tyle wgniotła ... co w efekcie przyczyniło się do uszkodzenia wyświetlacza.. nie świecił.. ale nadal dobrze grał ;)

 

Jakiś czas temu z kobietką sobie creative'y kupiliśmy- creative zen plus 8GB. Brzmienie przeciętne, ale może to przez kiepskie słuchawki. w tym momencie się ich pozbywamy za śmieszne pieniądze.. bo zaczynają wariować (potrafi losowo przycinać kawałki.. potrafi się zawiesić... ja jednym laptopie przestał być widoczny

ogólnie nie polecam

 

Jaki bym teraz kupował ? Nie wiem na pewno będzie miał

-Wewnętrzne aku.

-jakiś wyświetlacz...

-sortowanie wg. katalogów jakie wlepię (creative nie miał tego .. trzeba było porządkować właściwości mp3, żeby w playerku było to względnie poukładane)

-otworek reset :) .. jaki by to nie był sprzęt .. czasem może się zawiesić... (w meizu nie było tego.. jak się raz zawiesił.. czekałem ponad 3 dni, aż się zupełnie rozładuje)

 

z tego co wiem.. sprzęt z sadu jabłkowego gra dobrze .. ale wiele negatywów się naczytałem z kompatybilnościami formatów .. i z głupotologią tego typu sprzętu na europejskim rynku

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apple robi fajne rzeczy bo z duza iloscia miejsca, ale jezeli to was nie interesuje to o wiele lepiej gra chociazby creative za 100 zika, niz ipod za tysia ;) ktory pierdzi a nie gra, w dodatku jakosc sluchawek to zart, no chociaz tego nawet zartem nazwac nie mozna, czysta kpina. To tak jakbys zaplacil za merola z dodatkowym wyposazeniem a dostal fiata 126p bez opon, kierownicy i siedzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki od appla to już legenda. Dziwewczyna kiedyś dostała iPoda i słuchawki do niego to był jakiś koszmar. niewygodne - trzeba się postarać, żeby tak niewygodne słuchawki zroibć, a dzwięk... no coment.

Ja osobiście mp3 słucham na telefonie i mi wystarcza zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanDisk'a się tutaj prawdę mówiąc nie spodziewałem. Prędzej Pentagram'a. Poszperam trochę o tej Sansie. O iRiver dość mocno przycichło ostatnimi czasy, jeszcze jakiś czas temu ładnie walczyli o rynek, teraz chyba zeszli mocno na drugi plan, ale też sprawdzę.

krzyhhh, do Twoich wymagań pasuje w zasadzie Sony Walkman, ma i reset, i odtwarzanie w/g różnego rodzaju sortowania, wewnętrzny akumulator, wszystko o czym wspomniałeś. Z tym, że właśnie Sony mi padło, a i wieszało się parę razy (przydał się 'reset'). Z tego co ludzie piszą, wieszał się nie tylko mi, a i nowe odtwarzacze również, z tym, że jak to zawsze bywa, dużo zależy od tego jak się użytkuje sprzęt i jak się trafi:)

 

W sumie, można by dorzucić jeszcze jedną pozycję od Sony: NWZ-E443

sonymw.jpg

Cena w okolicach 250zł.

dac77, tylko mp3 i ewentualnie sporadycznie jakiś plik video:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa Clip robił furorę dwa trzy lata temu i u mnie się świetnie trzyma, gra ze mną w kosza, rozbija się na rowerze i skacze po drzewach, jest mały ma te trzy linijki wyświetlacza, katalogowanie i nic więcej do szczęścia nie trzeba

 

Sansa Fuze to nowsza wersja Clipa i to chyba dobry wybór

- obsługuje karty pamięci

- bateria 24h podobno (clip trzyma koło 14)

- trochę większy wyświetlacz żeby oglądać ryj swojego ulubionego wykonawcy ;]

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/338326

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku póki odtwarzacz działał (prawie 2 lata), nie odczułem, żeby skrócił się jakoś specjalnie czas odtwarzania na jednym ładowaniu, więc myślę, że nie masz się o co martwić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ipoda classica 120 gb, bardzo fajny i maly dysk przenosny, bo tylko do tego sie nadaje (bateria wytrzymuje okolo tygodnia z tego co sie orientuje, a ciaglego sluchania to tak z 25 godzin) jezeli, ktos sie zdecyduje to od razu polecam jakies syte sluchawki sanhajsa, albo crejtiwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności