Skocz do zawartości

Godzinna rozmowa z Szymonem Masiakiem


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie polskiedetroit.com można posłuchać godzinnego wywiadu z Szymonem Masiakiem. Naprawdę warto posłuchać tej audycji. Szymon opowiada o swoich początkach z grafiką komputerową 3D, wyjeździe do USA, pracy w CafeFX, trochę o 3ds Max, Maya, pewnych niuansach pracy grafika i powrocie do kraju.

 

Szymon jest ciekawą osobą, która jeśli chodzi o temat grafiki 3D - naprawdę wie o czym mówi. Starsi użytkownicy serwisu na pewno kojarzą Szymona, być może kojarzą bardzo stary wywiad jaki z nim lata temu (jeszcze przed wyjazdem do USA) przeprowadzałem (chyba jeden z pierwszych artykułów w serwisie, ta audycja mi o nim przypomniała).

 

Zachęcam do wysłuchania rozmowy z Szymonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, że się nie zgubił facet. Balans jest bardzo ważny i po raz kolejny potwierdza się ze pewne rzeczy się robi dla pieniędzy i świętego spokoju, inne dla respektu i glamu.

 

Jest tyle rzeczy, które można robić i zarabiać 10K, nie siedząc po 18h przed kompem...

 

Faktycznie, można by puszczać taki wywiad ludziom w liceum, żeby pokazać, że można robić to co się kocha, wtedy wiatr dmie 2X mocniej w żagle.

 

Optymistycznie przebija, ze LOVE jest najważniejsza! Tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymciu, powodzenia i swietnie, ze sie odnalazles w Polsce z tak zdrowym podejsciem do pracy. Mam podobna filozofie, spinanie posladkow z terminami zostawmy innym:)

Malo kosztow, duze zyski! I zero deadline'ow hehe

Wierze, ze takie podejscie jak Twoje bedzie co raz bardziej popularne i zdrowe tempo zapanuje na zawsze:)

Im wiecej osob bedzie tego bardzo chciec tym bardziej sie to zmanifestuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

"Malo kosztow, duze zyski! I zero deadline'ow " kurcze muszę w końcu otworzyć ten podcast ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

Wierze, ze takie podejscie jak Twoje bedzie co raz bardziej popularne i zdrowe tempo zapanuje na zawsze:)

Im wiecej osob bedzie tego bardzo chciec tym bardziej sie to zmanifestuje.

 

oby ;) ale to jest watpliwa sprawa zwłaszcza w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilami miałem wrażenie, że prowadzący zamienił się rolą z gościem. Szymon mówił tak płynnie, spokojnie i ciekawie, ze ciężko uwierzyć, że to nie on był tu prowadzącym. Wiadomo, autora też w tym spore zasługi, że Szymona "znalazł", że się z nim umówił i zdał mu ciekawe pytania :) żeby nie było, że coś z prowadzącym nie tek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fajny pomysł na takie radiowe gadanie.. Człowiek się nie stresuje tak jak przed kamerą itp. Można nawet nagrać taki wywiad w sytuacji gdy dziennikarz i gość są w dużej odległości od siebie.. Poddaje taki pomysł redakcji 3dsmax;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może oficjalny cykliczny podcast max3d.pl? ( wywiady przez skype, omawianie nowości programowych itp ) Jak na razie w Polsce nie ma żadnego podcastu o CG. Ten może być pierwszy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób z max3d.pl ma już pewne doświadczenie w podcastingu. Z tego co udało mi sie "wytropić" Tortur udziela się w podcaście "Schwing" a Dr Judym w "Fantamagieria". Jest zalążek:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Ciekawe słuchowisko.

Fajne podejście itp, choć nie dla kazdego.

Geniuszom łatwo byc skromnym, a bogaty powie ci że pieniądz nie daje szczęścia :], a szara masa jak ja musi sie spinac i przechwalać gdzie bądź i młucic zlecenia po nocach zeby wyjsc na swoje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności