Jump to content
Sadowski25

Tygodniowa FOTO-BITWA

Recommended Posts

Witajcie drodzy fotograficy!

( Proszę moderatora o przyklejenie tematu, a w razie czego o temat z galerią zwycięskich prac ;) )

Dziś, tj. 13 czerwca 2010 ROZPOCZYNAMY, pierwszą FotoBitwę!

Rozpoczynamy spokojnie ;)

Mam nadzieję że też nie będziecie Przesadzać z obróbką ;)

Co tydzień zwycięzca tygodnia, wybiera temat na następny tydzień.

Temat nr.1 :

ANTROPOFOBIA

Za wikipedią:

Antropofobia zaburzenie lękowe z grupy fobii oznaczające lęk przed ludźmi. W odróżnieniu od fobii społecznej, antropofobia oznacza lęk przed ludźmi w ogóle, natomiast fobia społeczna lęk przed relacjami interpersonalnymi i odrzuceniem oraz ośmieszeniem.

Bitwę czas zacząć!

Edited by Sadowski25
  • Like 1

Temat ciezki. Nie obedzie sie bez modelki/modela. To raczej nie jest nic co mozesz poprostu pstryknac na ulicy jakies nieznajomej osobie... wiec watpie, zeby bylo duzo prac.

Sam nie mam pomyslu.

A jak z postowaniem pracy? poprostu wrzucic tutaj?

Sadowski, pobawiłbym się ale canonik się zeszmelcił,

przyjmujesz foty z HTC HD2?

a tak wogóle to serdeczne pozdro po wieeeeeeeelkiej przerwie

ooo PikS się pojawił O_O

Bitwa jest na zdjęcia, a nie kto ma lepszy sprzęt ;)

Acha, nie postujemy zdjęć zrobionych PRZED rozpoczęciem Bitwy.

Zdjęcia na nasze małe zawody Wykonujemy po ogłoszeniu tematu na bieżący tydzień.

...po pierwsze... regulamin się ustala praed a nie w trakcie...:))

...po drugie a jak to sprawdzić.... kiedy to było robione....??... masz jakiś pomysł....:))

wszystko można ... tylko proszę mi nie mówić o uczciwości.... ona aktualnie prawie nie wysęepuje... z założenia....:))).... taki system.

Acha, nie postujemy zdjęć zrobionych PRZED rozpoczęciem Bitwy.

Zdjęcia na nasze małe zawody Wykonujemy po ogłoszeniu tematu na bieżący tydzień.

No takie rzeczy to przed bitwą a nie w trakcie :P

W dzień bitwy się liczy, kilka godzin przed się liczy? ;)

Jak się łapię to mocno naciągane zdjęcie na temat odludka.

cp1of16.jpg

dziadek3D - to, że nie występuje, nie znaczy, że nie można w nią wierzyć :P

..można i trzeba ...ale wiara nie jest do stosowania w realiach.. rozejrzyj się wokoło...:))

ps... a poza tym nie mędrkuj ...:)) tylko wstawiaj się do bitwy bo frekwencja jest potrzebna żeby można było uwierzyć, że aparaty do czegoś służą, nie wspomnę o mózgowiu....:)))

..Panie kierowniku Bitwy sami byśta coś wstawili... namotaliscie temata to aż się boję i drżę z niecierpliwosci jak do niego podejdzie pomysłodawca...:))

Czułem w kościach, żeby nie zwlekać z dodaniem mojego (chciałem zapostować ostatniego dnia)... teraz będzie wyglądać jak zrzynka od Sadowskiego...

No trudno:

01_antropofobia.jpg

Sadowski - przed kolejną bitwą trzeba jasno określić, czy zdjęcia można z zbiorów wybierać, czy trzeba je na bitwę zrobić, jaki wymiar mają mieć (na dłuższym boku) i przydałaby się jakaś miniaturka tematu, bo dzisiaj nie potrafiłem go znaleźć, gdy wzrok mi się ślizgał po obrazkach z niższych pozycji :)

Z tymi datami zdjec to nie przesadzajcie ... przewaznie jest tak ze nie powinno sie wrzucac zdjecia ktore juz pojawilo sie wczesniej na forum, a czy zrobine dwa dni czy rok przed bitwa - bez znaczenia...

Tak jak powiedzial Dziadek - zapomnijcie o uczciwosci ;-) jak bedzie trzeba to wystarczy przekleic w Shopie zdjecie na drugie zdjecie na layerach i juz masz Exif z wlasciwego dnia...

...a RAWy... mozna sprawdzac jak bedziemy sie bic o zlote kalesony... a jezeli to jest bitwa o "usmiech prezesa" to po co takie ograniczenia czasowe :-)

Moth

MOTHMAN - daty w rawach nawet jest łatwo zmienić w dpp (canonowcy) modyfikując jakiś param. i zapisując jako nowy.

Ale przyznaję rację - dowolnie, byleby wcześniej nie było pokazywane

... jak bedziemy sie bic o zlote kalesony...

Moth

Złote kalesony, to by było coś!;)

O uśmiech prezesa powalczę w następnej rundzie, w tym temacie brak pomysłów mam.

..to jaki jest sens wstawiania poza konkursem.... skoro wstawione będą spalone.... bardzo motywujące... i rozwijające dział.... :))

Tak jest przewaznie na forach fotograficznych - jezeli jestes aktywnym user'em to tym samym bedziesz zmuszony do robienia zdjec juz po terminie ogloszonej bitwy... a nie wrzucania starszych...