Skocz do zawartości

Tygodniowa FOTO-BITWA


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mothman - dzięeęeęki.. zepsułeś nam zabawę... nie dość że nie ma co startować to wiadomo jak będzie wyglądać sonda. Masz mój głos. [w tym zdjęciu jest prawie wszystko - mini-uniwersum]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

.

Temat Czwartej Tygodniowej FOTO-BITWY:

.

... PECHOWY DZIEŃ

czyli jeden z tych, w ktorych nic nie wychodzi...

.

.

Regulamin:

 

1. Czas trwania: do niedzieli 08.08.10 godz. 0:00

 

2. Temat: Dowolny - od martwej natury np "zlamanego ołówka" przez zdjecia ludzi, po architekture...

 

3. Format: Poziomy kadr 800x534pix

 

4. Zdjecie w kolorze - nie B&W / Monochrom / selektywny itp

 

5. Obrobka zdjecia: wszystkie chwyty dozwolone - montaz kilku ujec itp (przy zalozeniu ze wszystkie kadry/elementy sa Twoimi zdjeciami lub praca 2D/3D - zadnych stockow!)

 

6. Zdjecie moze byc wykonane w dowolnym terminie, ale nigdy nie pokazywane za tym forum

 

Pozdrawiam i milej zabawy!

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa ze szpitala im. Zeromskiego, czekalem na narodziny corki, wiec dla mnie dzien byl radosny, ale smutni ludzie na korytarzu spelnili chyba zalozenia tematu. Sory za jakosc.

 

zeromski1.jpg

 

 

zeromski2.jpg

 

Chyba zglaszam do konkursu pierwse zdjecie, w razie czego napisze o zmianie decyzji. Aha, pierwsze wyglada na monochrom, ale to w nocy juz bylo pstrykane i tyle po prostu koloru zlapalo

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mialem troche zwariowany weekend i ostatecznie nie udalo mi sie ustrzelic tego co mialem w glowie... ustrzele to w tygodniu ;-)

Wrzucam zdjecie ktore znalazlem wczoraj kiedy przebieralem obrazki z wycieczki... mowie Wam... dzien sie nie udal ;-)

 

 

Chinski Wielki Mur:

 

pechowydzienfinal800x53.jpg

 

 

:-)

 

P.S. Leander - Gratulacje!!

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... OK przyszlo mi rozpoczac kolejna bitwe [dzieki za glosy tym ktorzy oddali je na mnie i nie na mnie - czyli az 8 uzytkownikom ;-)]

 

P.S. do autora watku - Sadowski25 - czy moglbys wrzucic do pierwszego postu miniature bitwy - skoro ktos juz za Ciebie sie napracowal? Dzieki

.

.

Temat Piatej Tygodniowej FOTO-BITWY:

.

... PROZA ZYCIA ... czyli codzienność...

.

.

Regulamin:

 

1. Czas trwania: do niedzieli 05.09.10 godz. 0:00

 

2. Temat: jak wyzej...

 

3. Format: Poziomy lub pionowy kadr 800x534pix

 

4. Kolorystyka: Zdjecie w kolorze lub B&W, Monochrom, selektywny itp

 

5. Obrobka zdjecia: wszystkie chwyty dozwolone - montaz kilku ujec itp (przy zalozeniu ze wszystkie kadry/elementy sa Twoimi zdjeciami lub praca 2D/3D - zadnych stockow!)

 

6. Okres wykonania: Zdjecie moze byc wykonane w dowolnym terminie, ale nigdy nie pokazywane na tym forum

 

... kazdy ma teraz telefon z aparatem lub aparat. Kazdy ma takze swoja codziennosc przed oczami... regulamin pozwala praktycznie na wszystko :-) wiec mam nadzieje na wieksza aktywnosc niz dotychczas ;-)

 

Pozdrawiam i milej zabawy!

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziękujem Ci bardzo ze jakoś udało Ci sie zejsć z dachu i wśtawić.... musiałem drzeć gardło bo wysokie to piętro.... ale w koncu zadziałało....:))))...popsuł byś dziadkowi gardło....ale klawiatura nadal niestety działa...:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Moja codziennosc:

 

codziennosc03a.jpg

 

Wiem ze nie spelniam jednego z punktow regualminu , ale w kadr wkradl mi sie parapet wiec musaielm cropowac, jesli ktos ma cos przeciwko to usune.

Chcialem zeby wyszlo jak zabawkowa makieta ale chyba nie do konca mi sie udalo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

hehe nie ale przez cale 5 lat tedy jezdzilem na uczelnie, przez kolejne 2 jezdze tedy do pracy i mieszkam 2min od tego placu od 3-4 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tramwajarz .... ale mam nadzieje jeżdzisz na parapecie..... no nie do pracy...:)))

skrzyzowanie poznaję ...mieszkałem kiedyś 4 lata na Stabłowicach a pracowałem na Postańców.... przerąbane...:)))

pozdrowienia

 

ps. oby proza życia zawsze była jak tem kolorowy wierszyk dla dzieci....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Panowie tak sie zastanawiam czemu nie napiszecie do Adka zeby umiescil na froncie ta FotoBitwe skoro jest juz ten pasek z mini contestami. Moze kogos nowego tutaj przywieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności