Skocz do zawartości

Tygodniowa FOTO-BITWA


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Czołem...A że jesień nastała, to rychły czas grzybobrania ;) W trakcie energicznych poszukiwań podgrzybków,maślaków,prawdziwków oraz innych gąbkobrzusznych, zaintrygowała mnie ta brzoza wśród otaczających ją paproci.Wszak w koronach zielono, ale ja głównie na ziemię patrzyłem ;)

 

jesieng.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Cos tam pisal u mnie w watku zebym pociagnal sonde za niego. Wiec jak nie wroci do wtorku to moge spelnic jego ostania wole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za glosy!

 

...przyszlo mi wybrac temat... nie wiem dlaczego ale zazwyczaj wybierajac najbardziej obiektywnie jak potrafie - wychodzi potem ze podswiadomie temat wybieram pod material ktory zrobilem lub nad ktorym bede pracowal...

 

...wiec teraz wybiore z premedytacja, aby sie szczegolnie nie gimnastykowac!

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Foto Bitwa Nr.7

 

temat: PORTRET

termin: do 23:59 - 04.10.2010 (poniedzialek)

 

dłuższy bok pracy 800px

 

Portret - zdjecie zywej istoty - Mezczyzny, Kobiety, Dziecka...

Technika dowolna - swiatlo naturalne, studyjne

Czas powstania, obróbka, zakres kolorystyczny - dowolny

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

...zapraszam do zabawy...

 

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj moje. To w ogole pierwsze zdjecie jakie gdziekolwiek wrzucam wiec nie bijcie :). Zrobione przedwczoraj.

 

portretj.jpg

 

 

ps. Rozne opinie kraza o Dziadku, ale w sumie dzieki niemu wrzucilem ta fotke. Poza tym troszke go na forum brakuje...

Edytowane przez Skubaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@Ex3 - taka se ta fota.

 

@Nezumi - xD

 

@Altus - faktycznie mogles dac dziewczynie cos do picia przed pstrykaniem :)

Fotka imo mi sie bardzo podoba.

 

@Skubaniec - dziewczyna bardzo ladna...ale fotka slaba.

 

A ja nic nie pokaze bo portretow nie potrafie ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja portretów też nie potrafie :), ale mysle, ze warto pokazywac. Od przybytku glowa nie boli.

 

Co do mnie, to poczatek przygody. Ciezko konkurowac z forumowymi wyjadaczami, ale lepiej cokolwiek robic i probowac niz nie robic nic :).

 

ps. Tak zeby byla jasnosc, to fotografem na bank nie zostane, bo ani nie mam tej wrazliwosci artystycznej, ani wyksztalcenia, ani takich aspiracji. Chce swiadomie robic zdjecia, lepsze lub gorsze, ale swiadomie. Od czasu do czasu cos pewnie wrzuce, zeby mnie zjedzono i skrytykowano. Moze to mnie nakieruje na wlasciwe tory :).

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Skubaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako aktualny kierownik tego zamieszania, proponuje powstrzymac sie do komentowania zdjec i sugerowania innym swojej subiektywnej oceny. Do zakonczenia glosowania.

 

Ponizej znajdziecie watek z bitwy nr6 "Jesien" pod ktora mozemy podyskutowac wyciagnac wnioski aby zrobic mozniejsze zdjecie w kolejnej bitwie...

 

@Slowiak... w zdjeciu Ex3 jest pewnie wiecej emocji niz w we wszystkich portretach razem wzietych umieszczonych w moim watku...

Wolalbym zobaczyc Twoje zdjecie niz komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

kurcze az tak? przeciez nie chcialem nikogo urazic.

Chcialem tylko wyrazic swoja opinie.

Chyle czola i przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@Ex3 - Przegladalem twojego foto bloga i masz tam mase swietncyh zdjec.

Napisalem ze zdjecie mi nie podeszlo ale to nie znaczy ze innym narzucam co maja o nim myslec. Jednym sie bedzie podobac innym nie.

 

Co do emocji to zuwazylem te lzy u chlopczyka, smutna mine i przszklone oczy. No ale nie powiedzialem ze zdjecie jest bez emocji. Emocje sa i to spore, no ale tematem jest 'Portret' a nie 'emocje' wiec ocenialem Portret.

 

Smuci mnie fakt ze coraz czesciej nie mozna wyrazac swojej opinii na forum. A przeciez nie pisalem tak zeby kogos urazic. I nie widze wiekszego sensu komentowania tych prac w innym starym watku. No chyba ze mamy czekac do sondy to ok.

@Ex3 dzieki za wyrozumialosc :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności