Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jeep Rubicon


sevver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oto moja ostania praca :) Scenka w zasadzie powstala dla zabawy ale tez by potrenowac sobie mental ray na maya :)

Uzylem do oswietlenia physical sun and sky system mentala .

Model Jeep z thecgizone.com natomiast shading i textury to juz moja robota .Jesli chodzi o srodowisko jest w pelni CG ( z wyjatkiem chmur ktore sa ze zdjecia ).

Wszystko wykonane na Maya wyrenderowane na Mental ray , kompozycja w Nuke.

 

Mam nadzeje ze sie bedzie podobac :)

 

Pozdr

Seweryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

no ja bardzej jednak wole mniej kontrastowe ( bardzej ambientowe) rzeczy moze stad tak ustawiona kompozycja a nie inaczej , render mial byc jakbym robil zdjecie na mniejszej przyslonie. Oczywiscie duzo zalezy od monitora naszego i dochodzi tez kwestia gustu :) IMO w poprawce Visiona3d za intensywne sa kolory takie komputerowe wyszly, ale to moje zdanie :)

A tak poza tym thx za komentarze :)

Edytowane przez sevver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie klikąłem 4* bo nic nie kliknąłem. Klikam tylko jak autor jest w 99% lub więcej autorem.

[Edit:]

P.S.

Samochód wygląda ekstra, ale otoczenie jeszcze lepsze, jak możesz to opowiedz coś o tworzeniu.

 

Kurde rzeczywiście. Wygląda prawie jak fotka. Tylko ta trzecia igła na piątej gałązce od góry środkowego drzewa zdradza prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee. ja 5 gwiazdek daję tylkooi pracom wibitnym. były może dwie na tym forum. 3 to mega solidna praca. 4 by było, gdyby model był własny. Na bank dałbym 3 i pół ale nie można ;) Ale to moja osobista ocena. pozdro :)

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

patrząc na prackę JohnZi Corvette C1 a na tą .... to jest różnica :)

 

Wrocław daje 3,5 czyli 4.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności