Skocz do zawartości

Minibitwa 25:[Jade]


szczuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nogi zdecydowanie za krotkie i dlonie przymale(ale tylko troszke) no i ez zlap loopy przy lokciach i pociagnij troche w dol;) Fajnie idzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi zdecydowanie za krótkie tym bardziej że to kobieta ;) Pracujesz ciągle w ortho? Może dlatego zrobiłeś przykrótkie nogi? Kiedy patrzymy na kogoś to przez skrót perspektywy wizualnie skracają nam się nogi. Mi łatwiej trzymać proporcje w perspektywie, ale trzeba trzymać model w skali i skorygować ustawienia ogniskowej view portu na 80-100, choć to może tylko moje skrzywienie ślepego rysownika >.>, albo mam zeza.

 

Trzymaj tak dalej, dobrze ci idzie :)

 

EDIT

 

Czemu dzisiaj cały czas postuje chwilkę po kimś xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki, teraz widok z przodu i w perspektywie, po poprawkach :) jade3.jpg

do ortho to jakoś sie przyzwyczaiłem i perspektywa mnie wkurza

ogniskową zawsze dawałem na 70 :)

a nogi to raczej kwestia za długiego siedzenia nad modelem ;) jak się wrzuci na forum, to dopiero zaczyna się widzieć błędy :)

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nogi to raczej kwestia za długiego siedzenia nad modelem ;) jak się wrzuci na forum, to dopiero zaczyna się widzieć błędy :)

 

Alleluja bracie, mam to samo xD

 

podniósłbym trochę biodra razem z kroczem, chyba że ma spodnie z niskim kroczem wtedy jest oki

 

perspektywa w takiej skali będzie kłamać :) zmniejsz ją bo jest rozmiarów godżilli :D

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciałko wygląda naprawdę zacnie, twarz ci się jedynie odrobinę rozjechała z proporcjami, wrzuć do (gimpa?) i pobaw się IWarpem na twarzy, zmniejsz oczy przysuń je bliżej siebie i trochę niżej od brwi oraz skróć nos zaczynając od góry, potem wyczyść i będzie git. Rozjaśnij jej też trochę buzie bo jest ciemniejsza od reszty ciała.

 

Eeeeh czyli tylko ja nie zacząłem jeszcze teksturować :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe takie uroki bety, ja miałem jednego crasha ;) ale coś nie umiem z reprodukować go, to nie wysłałem, mam chyba z 3 bugi które powinienem zgłosić, ale coś nie mogę się zebrać, bugtrackery zawsze mnie onieśmielały.

 

Chyba robię sobie czasem pod górkę pracując na betach, w sumie używam też bety Gimpa wersji 2.7, ale co począć, jak dodali takie ficzersy bez których nie wyobrażam sobie już pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej :)

 

Mam nadzieje ze malujesz na conajmniej 2 krotnie wiekszej rozdzielczosci co?

 

proponuje namalowac wiec na tej 2 razy wiekszej teksturze detale jak nos czy inne cienie i barwy na twarzy. Widze ze na refce malo co widac ale podejrzewam ze jednak troche namalowali na teksturce.

 

to ciemne cos na spodniach dziwnie wyglada, to chyba jakas dziura tak?

sproboj zrobic to od nowa albo mozesz nawet zaszalec i sprobowac namalowac jakies faldki na jej ubraniu.

 

to tyle odosnie tekstury przydaloby sie poprawcowac jeszcze troceh nad modelem, proprcje sa malo kobiece, wydluz ja troceh moze no i musisz koniecznie zrobic cos z jej glowa bo teraz wyglada jak kula

 

no narazie tyle, jak to poprawisz to dalej bedziemy myslec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak korzystam z techniki ze skalowaniem bo taku uber z rysunku nie jestem ;) a sadze że jest to jak z modelowaniem, łatwiej nauczyć się modelować nie mając ograniczeń werteksów by potem przejść do low poly

jade8.png

jak na razie poprawki twarzy i zacząłem troche dłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności