Skocz do zawartości

Klub nocny


mookie

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowuję pracę na konkurs; w założeniu ma ona przedstawiać stare radio przerobione na klub nocny przez owady (zapewne korniki). Całość wykonana zostanie w Blenderze, render w bezpłatnym Yaf(a)ray'u.

 

render.jpg

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kakaku

hehe jak zobaczylem zdjecie, to pomyslalem ze wyslesz swoja mysz na zasluzony odpoczynek:) fajnie to wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze! cortes - fakt, korniki jednak odpadają, będą niedo większe robaki.

 

Sunedge - możliwe, że to kwestia mojego monitora; sprawdzę jeszcze obrazek na innych, czy aby faktycznie nie jest za ciemny.

 

Jakoś mnie wzięło na tekstury tego radyjka. W następnym poście kolejne modele.

 

rendera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze; co do wielkości przycisków to zostały one odrysowane z refki, więc są zgodne z rzeczywistością.

 

Xiz0r - fakt, zrobię siarkę od nowa.

 

W między czasie pierwszy etap tworzenia bohatera, opuszczającego klub niepewnym lotem żuka.

 

bugxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... u mnie na osiedlu jakis czas temu otwozyli klub "Afrodyta" ktory z zewnatrz do zlodzenia przypomina fitness club. Jednak przejezdzajac obok tego klubu wieczorem od razu wiadomo o co chodzi :D Ciezko go przeoczyc, bo przed wejsciem jest ogromna palma z kokosami ktora swieci na czerwono...:D A co do pracki to z niecierpliwoscia czekam na kolejne updaty, teraz jaknajbardziej pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne podstawy by sądzić, że mój monitor jest beznadziejnie skonfigurowany. Prosiłbym osoby, które są pewne co do jakości swojego obrazu, aby rzuciły okiem na poniższe rendery i napisały, który z nich ma optymalny kontrast i nasycenie koloru (trzeci do podmalówka, więc wizualnie będzie się najbardziej różnił od pozostałych). Będę wdzięczny za pomoc!

 

6765porownanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klicek, faktycznie miałem rozregulowany monitor. Po kalibracji render jest już taki, jakim ja go widziałem na ekranie.

 

PS trzeci obrazek to robota Tweety'ego, któremu bardzo dziękuję za pomoc i nieświadome nakierowanie mnie na problem regulacji monitora.

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności