Skocz do zawartości

postać 3d:posąg


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i grzb... miał być mężny i rycerski... a tu?

Zimno, pusto, biednie. Wiesz co widac tak naprawdę? Kilka czarnych kresek mocno zarysowanych, oddających sylwetke faceta z mieczem i tarczą. To troche jak rysunek tuszem... lawowany...

No nie wiem sam. Taki był zamysł?

Wiesz co przeszkadza? Ten podest na samym dole. Szkoda że sie nie rozciąga na całą szerokość kardu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anom, wszystkie linie takie miekkie, nie zaszkodzily by mu jakies ostrzejsze kanty i bardziej ciosana forma. Sposob w jaki trzyma tarcze i miecz - taki niezdecydowany i niepewny jakby zaraz mial je wypuscic z rak. To z tej samej serii co goblin? to wole goblina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tam się podoba. Zgadzam się, że to głównie zasługa światła. Sposób w jaki trzyma miecz i tarce też jest odpowiedni. Przecierz widać, że to nie wojownik, który azraz rzuci się do walki. Wczujcie się w klimat obrazu. Podest jednak mógłby być na całą szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba. zmioeniłbym tylko troche ujecie by uwydatnic jego głebie. poza tym ma on w sobie coś... coś klimatycznego.... ale tak czy inaczj moznaby go jeszcze umieścic w jakiśch ciemniejszych mroczniejszych klimatach.... tzn jakas wnęka klasztorna czy coś w tym stylu przy ciemniejszym swietle. powodzenia. mam tylko jedno pytanie.... jak Ty znajdujesz na to wszystko czas? mi studia do reszty go pozbawiają. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezly work, tylko troche forma mogla by byc inna. Dodac nieco wiecej detali i bardziej ostry zeby bardziej wygladal na obciosany z kamienia nie wygladal by jak odlew.

 

Pozatym druga sprawa to jest to posag, mozna by bardziej uwydatnic jego monumentalnosc umieszczajac nisko kamere patrzaca w gore, swiatlo bardziej mroczne wpadajace w blady nibiesku ksiezycowy kolor, dodac delikatny deszczyk i jakis matte painting. To tak na przyszlosc jesli chodzi o forme takich prac, tak ja to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności