Skocz do zawartości

Rekomendacje: minikonkursy


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od pewnego czasu w rekomendacjach pojawiało się linków do mini-bitew organizowanych przez Was.

 

Aby oddzielić jednak sferę graficzną od konkursowej stworzyliśmy na stronie głównej nowy pasek rekomendacji nazwany MINI-KONKURSY.

 

Chcemy tam linkować Wasze aktywne MINI-BITWY, a z tego co wiem takich nie brakuje.

 

Wielokrotnie toczyły się dyskusje jeśli chodzi o promowanie konkrusów w rekomendacjach. Takie pozwoli zdecydowanie lepiej promować i prace i konkursy.

 

I tutaj prośba do Was. W tej chwili podlinkowałem tam 3 starsze wątki + 2 aktywne sondy.

 

Chciałbym, abyście pisali (najlepiej na PM) jeśli będzie potrzeba założenia nowego "bloku". Chcielibysmy linkować tam aktywnie trwające konkursu jak i na czas głosowania sondy. Sondy są jednak i tak czasowe.

 

Natomiast prace zwycięskie myślę, że już moga trafią do rekomendacji.

 

To taka mała uwaga do organizatorów. Jeśli macie własne pomysły na ikony rekomendacji, równiez można je wysyłać (rozmiar 108px / 125px).

 

Jeśli chodzo o mini-konkursy - przez minikonkursy / mini-bitwy rozumiemy konkursy w które angażuje się większa liczba użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O to właśnie chodzi, aby teraz zgłosiły się osoby organizujące/zarządzające. Lista będzie wtedy aktualna. Wyślij PM z linkiem i promozycją pracy do ikony.

 

Myślę też, że można przyjąć pewien standard jęsli chodzi o ikony. Nie pisać w opisie sonda tylko jeśli jest to sonda, znaczek taki kolory oznaczający sondę/głosowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Tylko niech to chwile się przyjmie. To juz mam gotowe. Tylko teraz nie ma czego wyświetlać.

 

+ jeszcze chciałbym podstrone z opisem jako legenda zrobić, co to są minikonkursy, taki krótki opis. Ale najpierw musimy wyłonić te aktywne.

 

Właśnie dodaje Speedsculpting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 7 mini-bitew które są aktywne:

Challenge Corner

Tygodniowy Speedpainting

Dwutygodniowy Speedsculpting

GameArt

 

oraz mini-bitwy z mniejszą liczbą uczestników lub są nowe:

Mini-Bitwa IRC'owa (nie wiem jak to nazwać)

Tygodniowa FOTO-BITWA

Minibitwa WebDesign

 

Było jeszcze coś takiego jak SpeedAnimating który ucichł :)

 

To dla tych którzy nie wiedzą jakie są mini-bitwy :)

 

Dzięki wielkie Adek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale rzadko kiedy 7 jest aktywnych, własnie, WebArt - linkuje bo do jutra sonda :)

Jakoś damy radę z ich promocją.

 

Challenge jest, ale aktualnie brak aktywnych wąktów. Na pewno będą więc wtedy się uzupełnic.

 

Fotobitwa też chyba teraz nie jest aktywna (zarówno sonda jak i wątek bitewny).

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności