Jump to content

Minibitwa WebDesign #4 - Jazz Cafe

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...zapraszamy do innych bitew.... ta widocznie jest mniej merytoryczna.... ale ma nadal regulamin....:)).

....sorry ale Ola-F to tak ładnie brzmi .... :))).

ps. doradzających jak wiesz mamy wbród... ja osobiście wolę jak wstawiają, niż jak doradzają....:)))

Witam wszystkich, tak samo jak mojego poprzednika jest to pierwszy post i można rzecz że pierwszy zrobiony layout, bo wcześniej nie miałem z tym styczności. Mam nadzieje na konstruktywną krytykę dzięki której wyniosę coś z tego i która pomoże mi w przyszłych pracach ;]

960grid16col.png

• Like 1

Fajny temacik i zastanawiam się czy w to nie wejść, mam jednak pytanie związane z potencjalnym zwycięzcą... nagroda jest tylko satysfakcja, że potem ktoś zrobi sobie z "mojej" grafiki portal ? Bo jeżeli to ma być charytatywnie dla zabawy to wolę się chyba bawić w inne zlecenia :-)

gnacik

....... baw się gdzie indziej jak masz pytania....:))

....... Jezusicku... przecież możesz być okradziony z Twojego cennego pomysłu

....... a on taki cenny ...... i bedziesz w plecy....:))....nie mogę....:))))))))))))))))))))

..chciałem jeszcze zatańczyć w balecie moskiewskim w "Dziadku do orzechów", ale mi odmówili powiedzieli, że ze wzgledu na siwiznę mogę zatańczyć tylko w "Jezioże łabędzim"...............:)))...taki los.... artysty.... kajakiem pod prąd a prądu nie wyłączą...!!!

Dziadku! Jakbym skierował to pytanie do Ciebie, to bym to zaznaczył w swoim poście, więc daruj sobie te swoje błazeńskie wywody. Po prostu chciałem konkretnie wiedzieć jak wygląda kwestia rozstrzygnięcia bitwy... od jej organizatora, a nie od osoby, która robi sobie tutaj kabaret i w dodatku nie potrafi przyjmować krytyki zasłaniając się tym, że osoby wdające się z nią w polemikę są idiotami i nie potrafią zrozumieć sztuki. Te ostatnie stwierdzenie to wniosek z obserwacji innych tematów, w których się udzielałeś.

Co do bitwy to mam pomysł, ale dopiero w następnym tygodniu, bo w sobotę ślub :-)

Dziadku! Jakbym skierował to pytanie do Ciebie, to bym to zaznaczył w swoim poście, więc daruj sobie te swoje błazeńskie wywody. Po prostu chciałem konkretnie wiedzieć jak wygląda kwestia rozstrzygnięcia bitwy... od jej organizatora, a nie od osoby, która robi sobie tutaj kabaret i w dodatku nie potrafi przyjmować krytyki zasłaniając się tym, że osoby wdające się z nią w polemikę są idiotami i nie potrafią zrozumieć sztuki. Te ostatnie stwierdzenie to wniosek z obserwacji innych tematów, w których się udzielałeś.

Co do bitwy to mam pomysł, ale dopiero w następnym tygodniu, bo w sobotę ślub :-)

UPS! O JEDEN RAZ ZA DUŻO, TO Z PEWNOŚCIĄ WINA TEGO MAZURSKIEGO INTERNETU... PROSZĘ O USUNIĘCIE :-)

...prosze zadziałało.... bedzie bedzie strona poślubna....:)))... mnie chodzi tylko o frekwencje.... wiec sie nie pień ...tylko wstawiaj...:)))... a mnie staremu idiocie wszystko wolno....

ps... ale posta umiem usunać sam....:)))

torm, zobaczyłem jakie wymiary ma "obrazek" dziadka w jego pierwszym poście i na tej podstawie zrobiłem swój :), tak że oryginalny layout ma te 960 px szerokości. do postu wstawiłem mniejszą wersję (600 px), bo przy 960px plik ważył ok. 750 kB. Żeby nie było niedomówień, wstawiłem tez link do większej rozdzielczości. Pozdrawiam.

Edit: Poprawione ;)

Edited by lukanus

Kurcze niezły poziom tym razem.

Papataj oprócz menu bardzo ładne. Myślę że czcionki też dobrane niezbyt fortunnie.

Torm: Extra poprostu. Aż chciałoby się zobaczyć to w ruchu:)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy