Skocz do zawartości

Wnętrze-nauka


kzakrzewski1

Rekomendowane odpowiedzi

84049489.jpg

Witam

zamieszczam kolejne wypociny związane z nauką vraya-wymyślona scena jak widać jeszcze dużo pracy.Oprócz fotela modele moje. Nie ma ich narazie za wiele ale...to się zmieni. Całości lampy nie ma w kadrze ale model jest więc pojawi się w następnych ujęciach. Ogólnie to nauka oświetlania, ustawień kamery, materiałów i w ogóle walka o życie :-). materiał lampy chyba kompletnie nie udany. Miało być jasno, ciepło i przyjemnie. Materiał drewienka na fotelu też do poprawy ale na dziś koniec. Gorąca prośba o wszelkie sugestie i podpowiedzi.

 

Pozdrawiam - w szczególności tych walczących ;-)0q84049489j

Edytowane przez kzakrzewski1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładny obrazek, model fotel słaby..Przy tak pustych scenach każdy pojedynczy element powinny wyglądać perfekcyjnie, samo kadrowanie..Trochę nisze osobiście kadry mi pasują, ale to mój osobisty fetysz., no i lampa po lewej wygląda zupełnie inaczej:) trzymaj tak dalej, a będzie, co oglądać za jakiś czas, a uwagi typu szafki bez klamek, nóżki za chude- zlej bursztynowym deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a uwagi typu szafki bez klamek, nóżki za chude- zlej bursztynowym deszczem.

a wcześniej napisałeś że fotel słaby :)

 

trochę za jasno moim zdaniem i pusto. Narzuć jakąś teksture na te książki bo ledwo je widać, i morze też coś na szafki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki i czekam na więcej. Może dziś wieczorem będzie up.

Oczywiście textury książek się pojawią jak tylko zeskanuje swoje okładki.

Szafki mają być białe i otwierane systemem tip-on.:-)/lubię bez klamek/

Na fotelu poprawię texturkę drewienka i skórę.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93063312.jpg

76717319.jpg

Dzisiaj niestety robota zwyciężyła i odebrała cenne chwile na dalszą walkę ze sceną. Zmieniłem materiał skóry na fotelu, nadal zmagam się ze światłem. Niestety książek dalej brak. oczywiście książki są do poprawy nie będą wszystkie równej wysokości. Może ktoś z was posiada bazę textur na książeczki i chce się podzielić:-)? materiał na lampie dalej do poprawki. Zresztą poczekam na wasze cenne wskazówki.

 

Pozdrawiam- obiecuję poprawę :-)[/font]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. ladnie i schludnie choc mz troche za jasno. ja swoje ksiazki teksturowalem w ten sposob -> google -> books cover _ grafika -> duze obrazki ;) wyszło mi ze 100 tekstur wyglada calkiem realnie na dużej biblioteczce :D

 

Fronty książek posiadam w swoich zbiorach, chodzi mi o grzbiety, a w google nie łatwo na nie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty książek posiadam w swoich zbiorach, chodzi mi o grzbiety, a w google nie łatwo na nie trafić.

 

e tam nie latwo:

http://www.thewormbook.com/elegans/helmintholog/images/Swedish%20book%20cover.jpg

 

http://debiansystem.info/cover-nostarch-large.jpg

 

http://www.thesamplerguild.co.uk/images/Ackworth%20Full%20Cover%20Dummy.jpg

 

 

itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za linki, jednak mi chodzi raczej o coś z dziedziny sztuki i design'u.

 

ale, że co te fronty książek z dziedziny designu? tak bez przesady, nie sądzę, żeby ktoś to w ogóle czytał co na tych grzbietach jest. Wpisz w google grafika book cover wyskoczy Ci setki okładek. Jak się koniecznie upierasz przy książkach z dziedziny designu - to pobaw się z PS'em ale moim zdaniem to naprawdę drobiazgowość i chorobliwa pedanteria;)

 

http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&biw=1280&bih=647&tbs=isch:1&sa=1&q=book+cover&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=

 

pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności