Skocz do zawartości

Finished 2d: Moherfucker


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Ilustracja okładkowa do książki Eugeniusza Dębskiego "Moherfucker":

http://www.runa.pl/zapowiedzi/113-MOHERFUCKER.html

,którą to robiłem jakis czas temu, około 1 weckend mi to zajęło i nawet jestem zadowolony. :] Troche oklepana tematyka, ale co tam.

szkice wstępne:

szkic3web.jpg

 

szkic2aweb.jpg

ilustracja:

webia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi sie nie zbyt podoba, stac cie na wiecej man.

Pierwszy szkic byl fajny kompozycyjnie dynamiczny, final oklepany do bolu, no ale w tej branzy prawie wszystko zalezy od klienta wiec sie w sumie nie czepiam jesli taka byla jego wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty :]

to ze tak oklepanie wyszło to jakby nie było tez moja wina, bo nic nie wymysliłem ciekawszego. Tematyka oklepana, ale pewnie dałoby się ruszyc temat z innej strony :]

 

Roctore :] heh no własnie z tej częsci obrazka jestem chyba najbardziej zadowo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie płasko - jakby kreml był makietą w rozświetlonym lunaparku. No i pan chyba stoi stopień niżej niż pani. Chociaz przy jej cyckach to chciałbym mieć 165cm i trafic na zatłoczone moskiewskie metro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, widać ten pośpiech niestety. tematyka tematyką, ale niestety właściwie do każdego elementu można mieć jakieś "ale". kompozycja leci, pozy postaci niezbyt trafione ("ona niech się wypnie, a jego powiesimy na wieszaku bo inaczej się zupełnie przewróci"), plany nie grają ze sobą zbytnio... za szybko to przeszło od szkicu do koloru.

potrafisz zdecydowanie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna paleta, trochę kojarzy mi się z czasami kiedy plakaty filmowe były jeszcze malowane. Facet wygląda trochę jakby miał bardzo krótkie nogi, albo stał niżej, do pani nie mam zastrzeżeń, zagapiłem się na cycki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności