Skocz do zawartości

Warsaw Subway Sketch Group


Richard Hade

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie Booby'ego Chiu i jego akcję rysowania w metrze?

http://bobbychiusubwaysketchgroup.blogspot.com/

 

Pomysł ten chodził za mną już od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem zrobić coś w tym kierunku. Co Wy na to, żeby spotykać się raz w tygodniu i wskakiwać do metra na 1-1,5h i większą grupą rysować co komu pod oko wpadnie (pewnie głównie ludzi ;))?

Jeżeli są chętni to zapraszam na pierwsze podejście. W grupie raźniej i jakoś bezpieczniej, bo ludzie mniej się będą krzywić na grupę rysowników niż na samotnego artystę ;). Poza tym jest to moim zdaniem ciekawa forma motywacji i podkręcania skilla.

 

Proponuję na początek w ten czwartek (14.10.2010) o godzinie 18.00 na "patelni" (metro Centrum) przy wejściu w kierunku Kabat. Szkicowniki w ręku pozwolą się rozpoznać.

 

Efekty prac wrzucimy do wątku, a jak sprawa się ciekawie rozwinie to będziemy zakładać wątki odnośnie każdej edycji.

 

Co Wy na to?

 

Ja będę :)

 

 

WSSGs.png

Edytowane przez Richard Hade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Generalnei na hali, nie zawsze i różnie z tym wychodzi, bo czasem są tam zdjęcia i nie można wejść. Staramy się zbierać regularnie o 18stej na fortach mokotowskich i rysujemy wynajętego modela. Szukamy innej miejscówki żeby można się było łatwiej i lepiej zorganizować. Czuj się zaproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. To od następnego tygodnia WSSG w środy, teraz jeszcze tak jak w pierwszym poście. Będę dawał też info przed samym spotkaniem.

A w czwartki wybieram się na halę :).

Bigu powiedz mi jeszcze gdzie dokładnie ta zbiórka (nie jestem rodowitym warszawiakiem, więc ulica/adres zbiórki bardzo mi pomoże) i jak to finansowo wygląda, co bym się przygotować mógł :)

 

Edit:

Zgooglałem, jak rozumiem Racławicka 99?

Edytowane przez Richard Hade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=106818671707570701280.0004924457e9a30c408f2&ll=52.195377,20.997232&spn=0.000277,0.000915&t=h&z=21

 

Racławicka 99. Można metrem ( stacja Racławicka ), można tramwajem - Odyńca/Wołoska i można autobusem - Miłobędzka/Racławicka.

Finansowo różnie, zależy od ilości osób. Zwykle około 30 zeta, czasem mniej, czasem więcej. Im więcej ludzi tym taniej oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa. Szkoda że nie mam jak się z sącza ruszyć. :) Będę na bank 3 listopada.

 

Richard Hade- Masz Facebooka? Może założysz tam grupę jakąś. Zgłosi więcej ludziów. Może już nie będzie takiej rodzinnej atmosfery ale całe metro wypełnione rysownikami to musi być epicki widok. Synergia zadziała i będzie się rysowało jeszcze lepiej. :) Twoja decyzja.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ropy.png

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=109977912399925

Można dołączyć do grupy. Jak Richard napisze całe info można będzie spamować znajomym. ;)

 

Richard- Ty jestetś tutaj mistrzem spisku. Skomponuj ładne i klarownie info. Data, godzina i takie tam. Jeśli byś mógł załóż konto na FB to dodam cię jako administratora. Podeślij to logo które zrobiłeś w większej rozdziałce mi na PMke to je tam wstawię.

 

Ogólnie przydałby się jakiś administrator grupy z warszawy który mógłby co jakiś czas popatrzeć na co tam się dzieje na grupie i przypominać o spotkaniach. Ja na razie jestem z racji obecnego miejsca pobytu poza akcją. ;) Jest ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żebym założył konto na facebooku - taki prywatny protest :P.

Jak wrócę do domu to postaram się coś naskrobać odnośnie info, ale póki co to może wystarczy to co w pierwszym linku napisałem? Nic specjalnego nie wyczaruję, po prostu akcja dla chętnych do rysowania w większym gronie i cyklicznie :)

 

Link do większego obrazka:

http://richardhade.com/WSSG/WSSG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spotkanie za nami :). W miarę dostępu do skanera wrzucę co udało mi się naskrobać, o ile nada się do publikacji.

Tak na szybko to, doszliśmy w gronie do wniosku, że lepiej będzie w Złotych Tarasach, więc kolejna (za tydzień w środę) edycja pewnie będzie właśnie tam. Ciszej i ludzie mniej się ruszają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób się zjawiło?

 

BTW. Facebookowy profil ma mały odzew jak na razie. ;) Tak czy siak jak jakieś zmiany większe będą w sprawach organizacyjnych to pisz tutaj lub na PM, zmienie co trzeba.

 

Do zobaczenia w listopadzie, będę w wawie to się zjawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się do skanera dorwać, to wrzucę. W weekend może się uda u rodziców tego dokonać :). Akcja głównie motywująca, więc póki mi sił starczy będę organizował do końca świata i o jeden dzień dłużej. Jak się zbierze dostatecznie duża i ciekawa grupa to i kawiarnie będziemy nawiedzać, właściciele takowych na pewno będą zadowoleni jak im parę szkiców zostawimy i wypijemy litry kawy/czekolady/herbaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tych rysunkow uzbierało się ale nie mogę znaleźć chwili żeby strzelić w domu foty. Po przedostatnim spotkaniu jeszcze na parę gdzin zostałem w coffehaven i ze szkicownikiem na kolanach wierciłem wzrokiem ludzi przy kawie i po ostatnim spotkaniu dorwałem jakiegoś dziada w autobusie który przysypiał więc bedą jeszcze rysunki z afterparty :D

 

Jutro będzie ktoś oprócz mnie i RH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wątek się zakurzył. Dużo rzeczy na głowie, a raczej problemy z ogarnięciem czasu.

Z racji, że pogoda co raz lepsza i dni dłuższe zapraszam chętnych na kolejne spotkania.

 

Najbliższe spotkanie: 17 marca (czwartek) o 18:00 Metro Centrum (wejście kierunek Kabaty)

 

Zapraszam wszystkich chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

 

Ja w czwartki jestem zajęty dla tego umówiłem się z snoo w środę o 18:00 w Złotych Tarasach tam gdzie zwykle na tylnych stolikach (na samej górze od drugiej strony Subway'a i KFC). Jeżeli wam odpowiada to zapraszam.

 

Pozdrawiam,

hyal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności