Skocz do zawartości

Postać 3D: Sara + Two Worlds


_-MADMAN-_

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Daaawno nic nie wrzucałem, więc wrzucę... a co. Tradycyjnie nic nie jest skończone, ale stanęło na czym stoi - zwłaszcza jeśli chodzi o postacie do Two Worlds (może już je ktoś widział, były na mojej stronce... jak jeszcze działała). Babeczka na początku to reaktywacja starej Sary, którą daaawno temu tutaj robiłem... trochę zmieniłem koncept i wymodelowałem od podstaw. Włosy są w stanie "potem je dokończę", także mam nadzieję, iż nikt na nich za dużych psów nie powiesi ;)

 

sara.jpg

 

saraView1.jpg

 

saraView3.jpg

 

saraView4.jpg

 

saraZB1.jpg

 

saraZB2.jpg

 

saraZB3.jpg

 

saraZB4.jpg

 

 

I małe co-nie-co z TW (w sumie jak teraz patrze to się mocno zestarzały...):

 

[sCREENY Z TW2 BĘDĄ PONOWNIE DODANE PO 9 LISTOPADA - PORASZ DZIĘKI ;)]

Edytowane przez _-MADMAN-_
dodaje miniaturke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie całkiem spoko, twarz tej laski jest fajna, oczy tylko trochę jakby za duże.

Natomiast te kobiece proporcje "dziwnie" przerysowane ? XD i topologia siatki na brzuchu chyba nie za dobra ?

postacie z TW ok jednak też nie grałem i nic o tej grze nie wiem XD.

Ale samych textur nie raczyłeś pokazać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanks za komenty.

 

Jeśli chodzi o topologię siatki na brzuchu - tak, jest zrobiona pod ciuchy (pracka do portfela więc się skupiłem na bryle, nie aspekcie technicznym pod riga) - choć rig i tak działa całkiem sprawnie. Proporcje są ok pod TPP - uwierz mi ;) Btw mam tę babeczkę w unity z locomotion - jeśli są zainteresowani to wrzucę video. Texy... no mogę jutro wrzucić... jeśli trzeba ;)

 

Cheers,

Mad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jest czad.

Two Worlds ekstra. To nic ze sie postarzaly, jak sa ladne.

Czy mieliscie jakies spryciarstwo na rigowanie sukienek?

 

Laseczka tez git (tylko jej barki sa wygiete bardzo za bardzo). Uzywasz w jakis sposob dobrodziejstw malowania koloru w zbrushu, czy wszystko w ps?

 

ciekawi mnie tez ciemna plamka nad prawym kolanem i ramieniu. To jakis blad mentala z normalami? Pojawia mi sie to tez czasem, ale tylko po spozowaniu.

 

pozdr,

grat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiłbym się twarzy niektórych postaci z TW, nie wiem czy to mirror swoje zrobił czy nie (bo jeden z nich ma tatuaż na twarzy), ale wyglądają dziwnie, nieanatomicznie, dziwny rozstaw oczu, dziwne rozszerzone nosy. Mówię o tym pierwszym oraz 1 i 2 na ostatnim screenie.

Na ostatnim screenie także karwasze (przedramie) nie wyglądają dobrze.

 

Mirror na bluzce u babeczki nie wygląda najlepiej, ogólnie jej sculpt nie jest najwyższych lotów. Siatka wokół ust, przy oczach i na nosie miejscami niepotrzebnie namotana, na gałkach chyba też niepotrzebne tyle geo.

 

Podsumowując, koncepcja, kolorystyka i wykonanie jest niczego sobie, choć przyczepić się da według mnie.

 

pozdrawiam!

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yon - ta te kwadraciki to problem z ray shadow - niby normalki cuda wianki ale cień i tak Ci idzie po meshu, prawda? można to podmalować or whatever tylko po co ;)

 

Levus - hmmm... jeśli chodzi o proporcje - słyszałeś kiedyś taką opinię, że świat Two World to świat brzydali? Widzisz, robiąc dla nich dostajesz serie fotek i wytyczne- kupiec zdjęcie xx, mag zdjęcia xx - i koniec. Także musisz przeboleć swoje kanonistyczne wizje i zaakceptować ludzkie twarze jakimi są ;) Ale zgadzam się, niezłe brzydale z nich :D Może to i lepiej... ciekawiej? Co do skulpów i reszty z całym szacunkiem ale nie uważam, abyś był osobą kompetentną do doradzania mi w tej materii, także puszczę ów uwagi w niebyt. Dodam tylko, iż postać jest zrobiona według specyfikacji Shevy z Resident Evil 5 - zaczerpnąłem nawet rozmieszczenie tri, so...

 

Texy kultysty z two worlds:

 

cult_C.jpg

 

cult_NM.jpg

 

I Sary... są kompletnie, ale to kompletnie w rozsypce i nie pałowałem się z rozmieszczeniem elementów, no - po prostu średniawka (stąd nie zamieszczałem tex od razu):

 

tex.jpg

 

texN.jpg

 

eye.jpg

 

Filmik zaraz zmotam i zembeduje - dzięki za komenty!

 

Cheers,

Mad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze cos pokazales, malo tu rzeczy ostatnio do ogladania :)

 

co do sary to ma spore przedramiona, ciekawe czemu heh, poza i mina troche jakby sie jej chcialo bardzo siku :D

motyw z biusciasta koszulka wyglada naprawde fajnie ale tylko na skrinie z zbruszu w zblizeniu. cos popsules po drodze, moze to przez za szerokie biodra albo za waska klatke piersiowa ale w sumie takie glupoty nie psuja tej calkiem fajnej postaci

 

fuu ale brzydka symetria na faldkach bluzki ble :d

 

ciekaw jestem jak bardzo sie kaszani dol postaci do two worlds przy chodzeniu xD

pare twarzy jest za waskie w porownaniu do glowy

 

teksturki calkime spoko wyszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Ja jako fan two worlds'a nie moge sie doczekac kiedy na nim poloze lapy. I w koncu bede mogl patrzec na seksowny tyleczek przez 3 miesiace grania a nie faceta :D

 

Jedyne obiekcje mam do tego czy po pupci nie dostaniesz za pokazanie tego.

 

Btw - jak ktos bedzie mial dostep do wersji na boxa to chetnie odkupie :) ( tylko nie jak bedzie na polce w sklepie :D wtedy se sam kupie - chyba ze dostane cos extra rotflmao)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalpty slabe ale na filmiku ktory pokazales wszystko jest tak rozmyte ze tego nie widac i wyglada fajnie :)

 

Pojechał mi :D Mimo wszystko prawda - od roku cierpię na syndrom "i tak przepadnie w czeluściach dysku, więc nie dopieszczam dalej" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności