Skocz do zawartości

Obrazy Olejne


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,

 

Nazywam sie Wojciech (Voytek) Nowakowski. Moj syn (Bartek Nowakowski) tu sie nie dawno zarejstrowal i mi powiedzial o tej stronie. Chcialbym tez pare obrazow pokazac.

 

Maluje juz dlugo, 35 lat. Pracowalem i pracuje na roznych filmach I takze mam obrazy w galeriach. Postuje tutaj tylko pare, jak chcecie to mozecie wejsc na moja strone : http://www.voytek-art.com

 

Tam jez bardzo duzo moich prac (obrazy, rysunki, props do filmow, etc)

 

Dziekuje.

 

 

 

obraz02.jpg

 

 

obraz01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, witaj!

 

Pierszy jest super, bardzo mi się podoba. Drugi wydaje mi się triochę zbyt kolorowy, taa kolorowosc nie psauje mi trochę do klimatu krzyza i podpalania, ale też dobry. Oczywiście jest to zdanie kompletnego amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

respekt za technike, ale prace do mnie nieprzemawiaja...

Musze niestety powiedziec ze niechcialbym miec takiego obrazu na scianie, niemowie tak dlatego ze potrafie zrobic lepiej, prace mi nieleza i juz... slowo ktore mi sie cisnie na usta to \"efekciarstwo\"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę trochę krytyczny, ale zacznę o dobrych cech tych prac. Prace mają niewątpliwie swoisty klimat, boskie tło, niebo poprostu emanuje życiem i tu nie ma wątpliwości the best. Jest tu wiele dobrego i choć tak niepotrafię to: W pierwszej pracy nie podobą mi się te ciemne chmury po lewej do góry zrobione bo zrobione reszta okey. W drugiej pracy mówiąć krótko drażni ten żółty (dolna część -skała ponizej krzyża), tak jakby prosto z tuby. Co do tego że kolorowy to i dobrze oddaje tragizm sceny it o przejście w górnej części z lewej od swiatła w prawo raj dla oczu. A i te anioły jakoś mało anielskie. Trochę chaosu jest na dole może oko za bardzo błądzić takie mam wrażenie. To tyle. Ale zaznaczm że jestem baaardzo początkujący i pewnie się nie znam. Moi poprzednicy byli zachwyceni ale ja mam mieszane uczucia. Ostatecznie bardziej podoba mi się druga praca -ona żyje. Pozdrownienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wyglada to jak okladki z plyt heavy metal\'owej grupy SLAYER ktorej sam jestem fanem ...ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze i technicznie sa ok wprawna reka i widac dlugoletni staż jednak ja nie przepadam za takimi tematami ( rzecz gustu oczywiscie) dodatkowo sa cieżkie i wylizane brakuje mi tu swiezosci i pewnej tajemnicy co moim zdaniem jest potrzebne by przyciagnac widza obraz jest dopracowany do najdrobniejszego szczegołu co sprawia ze robi sie mało ciekawy i nudny ( no ale wiem to wymaga cierpliwosci za to szacuneczek )

takie jest moje zdanie ale widac jest duzo ludzi ktorym to sie podoba - wiec takie malarstwo tez jest potrzebne - :)

ja jestem zwolenniczka całkiem innego malarstwa grubo nałozona farba gdzie widac slad pedzla

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności