Skocz do zawartości

Animacja mieszkania


bartoszw1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Animacja spoko, jednostajna, fajne są te zbliżenia z chwiejną drogą kamery. Przepalenia gdzieniegdzie rażące, zbyt żółto i ogólnie projektowo słabooo :-) Takie troszkę na siłe, ale animacja bardzo spoko, sam bym się skusił wreszcie na jakąś animkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam wytrwałość.

Jak dla mnie za mało mieszkania w tej animacji. Większość czasu to zbliżenia na detale.

Mnie od razu rzuciła się w oczy "biblioteczka" - chyba przerobiona z szafy ubraniowej bo taka głęboka. Raczej w domach takich mebli się nie stawia. Co do samej animacji to chyba trochę mało "dynamiki", bardzo jednostajny ruch kamery ale to moja subiektywna i niefachowa opinia lecz takie chyba też powinieneś brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ruch kamery na zbliżeniach, uwielbiam taką 'ludzką' kamerę :)

Na ogólnych już jest dosyć liniowy.

Mam wrażenie, że jakoś za dużo widać w tym odbiciu na lodówce, a akurat mam pod 'okiem' swoją, i tak to nie wygląda.

Ogólnie ładnie, kłują jednak w oczy te przepalenia wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada przyjemnie. Wizualizacje statyczne malo mnie ekscytuja, ale cokolwiek w ruchu od razu nabiera sensu:) Chcialbym aby ludzie wiecej modeli prezentowali na avikach, mniej stilli..lepiej to na mnie dziala, ale byc moze jestem odosobniony w tym odczuciu;)

 

Pawel

 

Zapraszam chetnych na szkolenia online "Tworzenie filmu animowanego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kamera lekko się trzęsie to efekt jest nawet sympatyczny. Ale w zbliżeniu w 0:50 trzęsie za mocno.

 

Kurcze nie moge sie powstrzymac ale tytuł mnie zaintrygował. Takie moje autorskie tłumaczenie:

 

Small - leżąc w wannie możesz sobie wyjąć browarka z lodówki (tfu, wanna sie nie zmiesci, chodziło mi o stanie pod prysznicem)

 

suburban - 10 minut do centrum - jak tylko powstaną drogi osiedlowe i most na drugą stronę rzeki - oczywiście chodzi o najbliższe centrum handlowe

 

apartment - Apartament, powinno być wielką literą, żadna tam klitka czy mieszkanie z małej. I w ogóle nazwałbym inwestycję Apartamenty Antarktyda czy Arktyka, zależy jak daleko od tego centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że trzensienie kamery jest mocno na siłę i do tego nienaturalne. To moje osobiste odczucie. Jak von Trier robił cały film ręcznie, tam każdy trzęsący się ruch kamery był bardzo przemyślany. Robby Müller wiedział dokładnie co robi.

W ruchy kamery denerwujące jest to panoramowanie dookoła jednego punktu - pewnie targetu kamery. Polecam potrenować ruchy kamery bez użycia targetu.

Pierwsze ujęcie bardzo fajne. Ruch przyjemny. Ogólnie animacja na plus :) ale można by oderwać się trochę od tych wizualiacyjnych nudnych ruchów kamery i poszaleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności