Skocz do zawartości

Pojazd 3d:ARC-170 podejście dwa


Simple_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Simple_man bardzo przyjemna pracka. Nie znam sie na StarWarsach ale modeliki wygladaja fajnie a render naprawde miodzio. Z tego co pamietam to ta wersja o wiele lepsza niz poprzednia.

 

Stateczek bardzo mi się podoba, render zaje klimatyczny ale, no właśnie ale, poniżej moje uwagi w postaci postpro :)

(jakby coś to usunę)

 

Ludzie sie zlitujcie. "Jakby co to usune", to jakas mode czy co? moze co drugi post piszcie jeszcze "ale urwal". Juz w pewnym watku o offtopie o tym pisalem. To nie jest fajne gdy wrzucasz prace do finisha a co drugi user robi wlasne postpro by sie polansowac. Od czasu do czasu ktos poprawi pracke na plus co nie zmienia faktu ze glupio tak bez wiedzy autora wrzucac wlasne przerobki. BTW ta wersja z dofej jest gorsze od orginalu. Wyglada strasznie sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem delikatne popraweczki nowy obrazek w pierwszym poście. Dodałem też dofa. Zacząłem kombinować i tak sobie wymyśliłem, że rzeczywiście atmosfera nie ma tutaj znaczenia. A potem zobaczyłem posta kovverta (thx man) i stała się jasność. Więc jest dof i dodatkowo małe bliki na gunach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dac77 a co ja Ci takiego zrobiłem. A tak po za tym ta szybka to plastal wszystkie iluminatory w SW są z tego zrobione. Ale jeśli w ogóle czepiamy się poprawności. To czemu oni latają w kosmosie, przecież nie od dziś wiadomo, że do tego potrzeba jest rakieta, po co im skrzydła, które przy braku atmosfery są nie przydatne, jaki sens ma taka konfiguracja tych skrzydeł, ect ect.

 

kliment woroszyłow to dopiero będzie wydarzenie, już się nie mogę doczekać.

Do roboty chłopie. Od czasu ArtooRo i jego grievousa nie było w sieci nic zrobionego w 3d a związanego z SW o czym warto pamiętać. Czas odświeżyć temat SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się praca ogólnie podoba ale również uważam, że dof nie koniecznie pasuje do tej sceny. Statek lecący najbliżej sprawia wrażenie jakby był przyklejony. Przeglądałem z ciekawości galerie prac o tematyce kosmicznej - futurystyczne statki, miasta i takie tam. Tam też mało kiedy używali dof-u, zamiast tego dawali efekt mgły. Jakiś pył kosmiczny, różne lewitujące cząstki i obiekty mogą rozpraszać światło co widać w oddali i co daje ładny efekt głębi. Ja bym tych statków sklonował jeszcze kilka i umieścił gdzieś bardziej w oddali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności