Skocz do zawartości

[Kryzys] Last Bullet


indioglossia

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sobie porównać z fotą, bo ucięłaś jej pół głowy, która leży dziwnie na szyi, nie czuć tego drastycznego zgięcia w szyi. A tak poza tym, to bardzo przyjemnie idzie, ale nadal lepiej na zoomach to wygląda niż po oddaleniu.

 

Dziękuje za pomocne rady, postaram się coś z tym zrobić. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi się to podoba, ale teraz jakoś tak dziwnie wygląda z tym paskiem na twarzy..

 

Po za tym mam wrażenie jakby dłoń (ta która nie trzyma pistoletu) była za mała w porównaniu do twarzy, a raczej że jest takie złudzenie. To chyba jest spowodowane tym, że obcięłaś ostatni palec, ale to może ja źle patrze..;)

 

Ale tak szczerze mówiąc to najbardziej podobała mi się pierwsza wersja, pierwszy szkic. Najbardziej oddawała emocje i temat (w moim własnym odczuciu).

 

 

No ale cóż, ja tak realistycznie nie maluję, mogę Ci tylko pozazdrościć ;)

 

Powodzenia w bitwie!

Edytowane przez Maciek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji, ale faktycznie tutaj mamy prośbę o zdjęcia o których pisałaś lub po prostu napisz z jakich źródel korzystasz, czym się inspirujesz, jeśli są to zdjęcia znane, wskaż je, napisz coś więcej o procesie powstawania pracy.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej rozmowie z moderatorem postanowiłam ostatni raz wytłumaczyć metody mojej pracy:

 

Zdjęcia służą mi tylko do patrzenia, następnie rysuje to przed sekundą widziałam,

 

NIE RYSUJE PO ZDJĘCIACH,

 

Używam jako referencji wielu zdjęć,

około 10-20 zdjęć,

 

http://indioglossia.blogspot.com/ - mój blog, moje prace (tradycyjne jak i digitale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię laski z bronią;)

Rewolwer jest rozjechany. Wygląda że to Smith&Wesson 686, ich bębny kręcą się przeciwnie do wskazówek zegara, dlatego jak pani z Twojego obrazka chce ta kulkę wystrzelić to musi parę razy ściągnąć spust;) Ale pewnie tylko ja takie rzeczy zauważam;) Zrobiłem Ci zdjęcie mojego klamota w podobnej perspektywie, może Ci się przyda.

http://img13.imageshack.us/i/smithwessonn.jpg/

I zdjęcie naboju.

http://img34.imageshack.us/i/357mag.jpg/

ps. Po angielsku ostatnia kula to last round.

ps2. Tak, można takie mieć w Polsce.

ps3. Tak, mam na niego pozwolenie;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka (bez pistoletu) wydaje się za mała i jej górny palec chyba powinien być obrócony bardziej paznokciem w górę.

 

Ciemne tło wyglądało lepiej, ale trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć nie widząc całości obrazka (chyba że już zostanie taki kadr)

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie rozumiem tego obrazka, a zwłaszcza tego, że z każdą kolejną wersją wygląda moim zdaniem coraz gorzej. o ile we najwcześniejszych wersjach twarz wyglądała jak podmalowane zdjęcie, to teraz wygląda jak kiepsko podmalowane zdjęcie (ot choćby dziwnie nienaturalne zmarszczki na czole czy wklęsła kość policzkowa..). czasami lepiej jest po prostu przestać na jakimś etapie bo ciągle coś zmieniając i dodając można całkiem zrujnować nawet przyzwoity obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu cofnęłabym się do wersji z postu 66... i już nie zmieniała tak bardzo

 

ps. ta pręga na twarzy bardzo przeszkadza- czy to makijaż a la barwy wojenne?

może ta lufa przy głowie to niegłupi pomysł

kadr trochę ciasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wybrnęłaś. nie wiem co myśleć o robaczku, ale te smugi na twarzy lepiej się wpasowały i czoło wyczyściłaś, oczy płaczliwe... ogólnie git :)

 

tylko 6-7cm od lewej krawędzi obrazka masz pionowe cięcie ze zmianą faktury, na dole pod liściem też malutkie- to wygląda na niedopatrzenia jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej i malkontenctwo niektórych Cie nie zniechęciło do naszego forum ;) Ciekawi mnie co wyjdzie dalej spod Twojej ręki. Jeśli weźmiesz kilka porad z tego wątku do serca, to może to być coś naprawdę ciekawego (szczególnie to planowanie w formie thumbnailsów, bo końcowa praca zdaje się być trochę losowa kompozycyjnie, a tak to masz konkretny plan działania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności