Skocz do zawartości

Pojazd 3d: FIAT 126p


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie idzie. Czekam na wiecej.

 

Dobrze ze napisales ze zajelo ci to tydzien, teraz wiem ze nie tylko ja pracuje powoli ;)

 

Swoja droga piszesz ze to kolejny Fiat, nie wiem jakie byly poprzednie ale moze tym razem zrob stuningowane cabrio. No chyba ze urzekla cie praca stylistow fiata.

 

[Edited on 5-6-2004 by theurgicus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bardziej mi sie podoba pierwotna wersja felgi, ale musialbys ja troche wyprostowac bo jakas krzywa sie zrobila:) Poszukaj blueprintow bo bez nich nie zrobisz nic w miare realistycznego. Jak nie bedziesz mogl znalezc daj znac to zamieszcze bo gdzies na twardzielu mam. Jestem ciekaw jak Ci wyjdzie ten fiacik. Mam nadzieje ze go skonczysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon14 jak narazie jest to jeden z najlepiej odwzorowanych 126p jakie widzialem ... BraFo .... musisz popracowac jeszcze nad zalamaniami siatki przy krawędziach ... i bedzie GIT. Wydaje mi sie ze tylne okno jest z deczko za duże. Moze to wina perspektywy nie wiem. Dopracujesz detale i bedzie OK.

 

Podeslij linka do blueprintów 126p. Do tej pory udało mi sie znaleźć jakieś badziewie w niskiej rozdzielczośći. Może kiedyś też się zabiorę za 126p. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 Obrazek:

 

zamała szparka przy bagażniku, felga krzywa, za to bardzo FAJNA!

 

#2 Obrazek:

To samo co w pierwszym, lecz ładniej wygląda bez materiałów

 

#3 Obrazek:

Szparka przy bagażniku w dalszym ciagu zbyt wąska, całe nadkole krzywe

 

#4 Obrazek:

Siatka jak siatka...

 

#5 Obrazek:

Fuuu.. :P Lepsze były pierwsze felgi. Materiały do kitu.

 

#6 Obrazek:

Pierwsze felgi były lepsze, oponka oki. Łatwy bieżnik. ;)

 

#7 Obrazek:

Tyle nierównosci, że aż zaznaczać sie odechciewa. ;-) Zwłaszcza w okolicach klapy na bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

thx wam wszystkim za komentarze i za wykryte bugi, te bugi które wymieniliście są juz poprawione, ale co do tyłu malucha to calutki tył będzie od nowa robiony bo mi sie niepodoba.

 

P.S.

zwracam sie do was z proźbą, czy niemugł by mi ktoś szczegułowo wytłumaczyć, lub pokazać jak mozna zrobić takie lampki, ogulnie mi chodzi o materriał, jak zrobić zeby tak wyglondało to. Bo na tył mam zamiar zrobić takie lampi;] i gdybyście byli tacy mili i wytłumaczyli mi jak sie takie cośik robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ogólnie jest bardzo spoko! Widać, że robisz postępy (pamietam twoje prace z zanozy :D). Siatka wygląda ładnie, widać że umiesz ją ukladać. teraz skoncetrowałbym się na Twoium miejscu na jak najlepszym odwzorowaniu maluszka. Narazie jest dobrze :), aczkolwiek jak pisze Kryhas z tyłem się pospiesyzles.

 

Pozdrowienia i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... tak na pierwszy rzut oka ...

 

1) polamane i dziwnie zagiete do srodka

2) tam jest łuk ... (powinien byc)

3) caly element nie od malucha :) popatrz gdzie sie konczy to przejscie w prawdziwym kaszlaku ... prawie przy lampach przednich ...

4) oops :) kolo maz chyba zdziebko za duze jak do tego nadkola :)i cos ci wylazi i nie mixuje sie z reszta auta ...

5) hmm ... jakby dostal baseballem w tamto miejsce i wpadloby mu do srodka

6) tu powinien byc poziom ... a go nie ma :)

7) chyba widac ... :) krzywo jak ummm ... no krzywo jest :)

 

ostatnio ... o ile sie nie myle ... znalazlem blueprint malucha na www.max3d.pl --> szkoda ze po zakonczeniu mojego modelu kaszlaka :)

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was.

narazie zadnych nowości niebendzie, poniewarz prace nad maluchem zostały wstrzymane, ale od wakacji prace zostaną wznowione, teraz natomiast musze sie troszeczke fess przyłożyć do nauki więc sorka ze narazie robie przerwe w twrorzeniu, ale na zakończenie roku szkolnego wrzuce całkiem nowiuśkiego i bezbłędnego maluszka:), więc tylko szkończy siem rok i widzicie fotki:) a teraz pozdrawiam

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga jest KRZYWA na 100% i prawie na tyle samo procent obstawiam, że jest to wina w modelowaniu . . .

Zdaje mi się że robiłeś pewien jej fragment tzn np 1/4 felgi) a potem skopiowałeś i obróciłeś tę część tak, żeby powstała cała felga, a potem połączyłeś wierzchołki . . .

Mam rację??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was.

co do fiata 125p to to była fotka prubne, teraz zaczynamy coś fajnego, tzn kumpel dalej bendzie pracował na fiatem 125p, a ja zamię sie prawdopodobnie autem: FIAT 127, ale nie jestem pewien. a z nudów ze nic w maluchu niegrzebie to sobie zrobiłem ekrany DVD do auta:)

 

oto fotki

 

NR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności